Ošidný návrh / Americký sen přehled

Ošidný návrh / Americký sen
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226359/bmid_osidny-navrh-americky-sen-226359.jpg 3 3 3

Case Brother série

< 4. díl

Ošidný návrh - Cat Schield Ming, úspěšná mladá zubařka, má zdánlivě všechno, co si může přát. Chybí pouze jediné. Láska. Po několika zklamáních se rozhodne k ráznému kroku. Už žádní muži. Ming však zároveň touží po dítěti. Ani to ale není žádný problém. Od čeho jsou tu kliniky? Ming si vybere i dárce, svého nejlepšího a nejbližšího kamaráda Jasona. Ten souhlasí, ale má jednu velice zásadní podmínku. Pomůže jí počít, ale pouze klasickým, tradičním způsobem… Americký sen - Michelle Celmer Silvestrovská noc v baru může přinést jak nudu, tak fantastické milostné dobrodružství. Rob Caroselli to poznal na vlastní kůži. Nečekal, že krásnou Caroline potká u sebe v kanceláři za mnohem méně příznivých okolností. Caroline měla za úkol postavit na nohy právě jeho marketingové oddělení. Ty dva tak čekal souboj vůlí a hašení plamenů touhy…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin
Originální název:

A Tricky Proposition / Caroselli´s Baby Chase , 2013


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ošidný návrh / Americký sen. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (1)

Layss
11.02.2015 2 z 5

Ošidný návrh: Příběh z déle trvající ságy, který byl ale celkem ohraničený a dá se číst samotný bez znalosti dalších příběhů. Nebylo to špatné, přečteno během jedné jízdy vlakem, ale určitě se k tomu vícekrát nevrátím.
Americký sen: Další příběh z déle trvající ságy. Zde to trochu problém představovalo - samotný příběh byl docela nezajímavý a v pozadí se zde odehrávalo několik situací, které jistě mají vysvětlení v jiných pokračováních. Proto docela nezajímavé.


Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.


Kniha Ošidný návrh / Americký sen v seznamech

v Přečtených4x
v Knihotéce23x
v Chystám se číst2x
v Chci si koupit4x
v dalších seznamech1x

Část díla

Autoři knihy

Cat Schield
americká