Čas krmení přehled

Čas krmení
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530523/bmid_cas-krmeni-662bc211ef4ea.jpg 4 14 14

DĚSIVÝM MONSTRŮM MŮŽE ČELIT JEDINÝ MUŽ. TEN MÁ ALE VLASTNÍ MISI… Svět, ve kterém se snaží přežít geneticky vylepšený supervoják Mark Badluck, nikdy nebyl moc příjemným místem. Dokonce ani předtím, než se ve Sluneční soustavě objevila druhá hvězda a z moře vylezly gigantické bestie a začaly decimovat civilizaci. To už je ale dávná minulost. Státy i města padly. Planetu ovládla nebezpečná divočina a zbytky lidstva se před monstry ukrývají v opevněných osadách, kde vládnou nerovné podmínky a kde musí být každý užitečný. Jinak by ho totiž – stejně jako vzdorovitou Annu – mohl čekat krátký a nepříjemný osud vyhnance. Jedině Mark by mohl Annu ochránit. Jenže ten se brodí ve vnitřnostech mimozemských zrůd z úplně jiného důvodu. Musí najít vědce Harrisona Badlucka, svého otce, a položit mu pár otázek ohledně toho, co se to se Zemí sakra stalo. A potom mu vpálit kulku mezi oči. ___ „Gigantická monstra, tisíce vypálených střel a cynické hlášky. Kniha pro pravověrné vyznavače Kulhánka a Žambocha!“ – PEVNOST... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čas krmení. Přihlašte se a napište ho.

Racek213
12.07.2024 3 z 5

No, jo... šlo to, pobavilo a co víc? Je léto, v teple se blbě přemýšlí a k tomu to je. Celkem obvyklý námět ... nic nového, takže jo. Lehký nadprůměr.

Mastr89
06.07.2024 5 z 5

Absolutne skvele dilo. Je videt ze autor je lepsi a lepsi a tohle me fakt strasne moc bavilo. Kniha vtahne a nepusti. Chci dalsi dil, nebo uplne jinou knihu od mistra Sekerky, ale chci ji hned.
Ne ted vazne. V knize jsou skvele popisy akce, charakteru, myslenkovych pochodu a i pribeh ze dvou perspektiv me nutil se tesit a cist, i kdyz mi uz padaly oci. 6*/5* Diky Tome, Kulhanek, Zamboch i Kopriva mohou smeknout. Ja smekam tez.

Související novinky (1)

Vila v Itálii, Noční dům a další knižní novinky (21. týden)

19.05.2024

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Čas krmení v seznamech

ve Čtenářské výzvě1x