Ohnivé kameny přehled

Ohnivé kameny
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198473/bmid_ohnive-kameny-198473.jpg 4 60 60

Caedmon Aisquith série

Najdi Archu úmluvy – nebo zemři! Honba za nejvzácnější relikvií lidských dějin začíná… V muzeu dojde k vraždě a je ukraden artefakt nevyčíslitelné ceny: zlatý náprsník zvaný Ohnivé kameny, který kdysi nosil sám Mojžíš. V počítači se najde mail, který zatáhne do děje bývalého člena britské rozvědky. A jednu svéráznou fotografku. Brzy vyjde najevo, že první nález otevírá cestu k ještě vzácnější relikvii – samotné Arše úmluvy! Hrdinové jsou vrženi do zběsilého víru událostí a ocitnou se v boji na život a na smrt s nebezpečnou ozbrojenou sektou náboženských fanatiků, kteří chtějí za pomoci Archy rozpoutat konec světa.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Metafora

Stones of Fire , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ohnivé kameny. Přihlašte se a napište ho.

š.m.i.k
04.01.2023 4 z 5

Sedlo mi to do nálady a hlavně mě děj zajímal, co se týče historických skutečností. Jakmile začnu googlit více informací, je to pro mě jasná známka toho, že jsem zaujata a autorovi jsem se chytila na udici ;) ...a pak nechyběla nějaká ta láska, akční scény nesmrtelných hrdinů a "ostatní klišé omáčka" aby to bylo ještě příběhovatější. Jsem zvědavá na další díl v sérii.

zelvonik
13.11.2022 3 z 5

Výborný historický román, docela uvěřitelná zápletka, zároveň nijak zvlášť komplikovaná. Děj odsýpal a dobře se četlo. Hvězda dolů za pár drobností a hlavně za nelogický vývoj jedné z hlavních postav.

Čmeláček
09.06.2022 2 z 5

Podle mého téma knihy zajímavé, ale strašně špatně zpracované. Slabý průměr.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ohnivé kameny v seznamech