Bremeno minulosti přehled

Bremeno minulosti https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533061/bmid_bremeno-minulosti-65ddf5e3f1283.jpg 4 305 305

Práca na oddelení vrážd pripomínala niekedy Krauzovi jazdu na horskej dráhe – raz hore, raz dolu, raz nevedeli, kam skôr skočiť, inokedy akoby si vrahovia vybrali náhradné voľno. Za excelentné a expresné vyriešenie posledného prípadu si Krauz s Canisom vyslúžili šťavnaté odmeny a šéfov sľub, že až do nového prípadu majú od roboty pokoj. Canis si mädlil ruky, tešil sa na príjemnejšiu časť horskej dráhy, na pohodový režim, na pivné orgie s doktorom Lengyelom, no Krauz pochybovačne krútil hlavou – neveril, že by im osud doprial. Na pár dní nechali kolegov Burgera a Hanzela samých, nech sa s vykopanou kostrou popasujú, ako vedia, no v piatok ich osud dobehol. Nová vražda a zase v piatok! Krauz mal na poobedie úplne iné plány, no záhadná smrť vysokoškolského profesora mu ich prevrátila hore nohami. Namiesto vytúženého voľna sa dvojica detektívov z ničoho nič ocitne uprostred dvoch závažných prípadov, lebo Burger sa im priznal so starým hriechom, s hriechom z minulosti, ktorý postavil vyšetrovanie kostrového nálezu do úplne iného svetla.... celý text

Detektivky, krimi Romány Literatura slovenská
Vydáno: audiokniha , Publixing

Bremeno minulosti , 2021

Interpreti: Martin Mňahončák

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bremeno minulosti. Přihlašte se a napište ho.

alnahu
27.03.2024 5 z 5

Již ve dvatřicátém díle s detektivem Krausem a Canisem a jejich kolegy Burgerem a Hanzelem v dalším případě.Tentokrát nebudou pátrat po žádné politické kauze,ale vydáme se na půdu školy,kde si pan profesor zařídil docela slušný byznys, ale nakonec na něj doplatil.Opět dobrá detektivka.

Vlasta71
02.03.2024 5 z 5

Dominik Dán opět nezklamal. Kniha plná vyšetřování a dedukcí detektivů.
Tady vyšetřují nález kosterních pozůstatků. Komu patří a co se stalo? K tomu vraždu váženého profesora na vysoké škole, který tak bezúhonný nebyl. Kdo ho zabil? Byl to někdo z rodiny, ze školy nebo studentů? Vraha musí najít Krauz a spol.

Klára90
22.12.2023 3 z 5

V tomto díle se řeší vražda profesora a také se zjistí, kdo byl stará nalezená kostra v předchozím příběhu, tento případ se ale jen tak naťukne a věřím, že dohru bude mít v nějaké příští knize.
Vražda profesora odkryje nepěkné praktiky na akademické půdě, vyšetřování probíhá opět důkladně, ale nějak se mi tento díl hůře četl a přišel mi nezáživný v porovnání s jinými - rozuměj, místo dvou dnů jsem knihu četla tři. V této knize jsem ale přišla na chuť Canisovi

Knižní novinky (26. týden)

27.06.2021

Kniha Bremeno minulosti v seznamech