Záhada zlatodolu přehled

Záhada zlatodolu https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352345/mid_zahada-zlatodolu-zeL-352345.png 4 90 90

Bratr Zdislav série

Zemský soud je roku 1318 zavalen žalobami. Skutečné i domnělé oběti válečných událostí se po narovnání mezi šlechtou a králem Janem Lucemburským domáhají odškodnění. Jenže nejvyšší soudní úředník Petr z Rožmberka je podezřelý z vraždy mladé premonstrátské jeptišky v Louňovicích pod Blaníkem. Rožmberk se s žádostí o pomoc obrací na svého soudcovského společníka pana Chotka z Říčan. Na jih Čech je vyslán Chotkův bratr johanita Zdislav, který se v minulosti při vyšetřování podobně zrůdných zločinů osvědčil.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záhada zlatodolu. Přihlašte se a napište ho.

hana1039
17.04.2024 audiokniha 5 z 5

Další skvělý příběh a ještě mě jich čeká hodně :-))

ErikaKej
16.04.2024 4 z 5

Tretia kniha o bývalom templárovi Zdíkovi ma bavila rovnako ako druhá, diel od dielu je štýl prepracovanejší a príbeh je napínavý. Mala som problém sa od knihy odtrhnúť. Pani Koubkova si dala záležať, mne sa kniha veľmi páčila už som si kúpila aj zvyšné diely. Určite odporúčam ako alternatívu k Vondruškovi, či Červenákovi.

renefer
12.04.2024 5 z 5

Tajemství zavražděné jeptišky a starého zavaleného dolu, kde číhá žlutý pes. Dokonce se zde mihne i mladý Jan Lucemburský. Bezvadné čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Záhada zlatodolu v seznamech