Semeno zla přehled

Semeno zla https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214951/mid_semeno-zla-214951.jpg 3 36 36

Nekonečná řada obětí – to je důsledek invaze mimozemských bytostí, které se usadily nedaleko Borgentownu. Inteligentní a kruté rostliny potřebují ke svému dalšímu rozmnožování lidská těla a berou si je bez jakýchkoliv skrupulí. Pamelina sestra, její vysněný idol i další kamarádi se postupně...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Semeno zla. Přihlašte se a napište ho.

Martin82
23.06.2023 1 z 5

Au,tak tohle zase hodně bolelo - příběh je něco mezi hororem VĚC a komedií Adela ještě nevečeřela, ovšem bez logiky chování hlavních hrdinů, napínavé atmosféry a vtipu. Místo semena zla se vysemenilo 26 nudných až trapných kapitol. Opět tedy to byl horor to vůbec přečíst. 30% za pár světlých míst.

DominaCZ
01.08.2022 1 z 5

Koukám že kdysi líbilo...no, uplynul čas, přišel život a akorát mě tyhle naivnosti se.ou.

Rozsekají u nich a unesou dceru a ona přesto jde chrápat a ráno "se odejde věnovat své firmě". Fakt půjdete do práce po únosu svýho děcka?? Myslím že by každej normální rodič lapěl u telefonu a čekal na info. Taky nechápu proč matka jakože vlastní a založila firmu Hermés...
No ale tohle nablblý chování má svý vysvětlení žejo.
Je to brak neskutečnej.

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Takhle kniha mně hodně nadchla. Sci-fi. Ale zajímavé. Nikdy jsem nic podobného nečetla a byla příjemně překvapená dějem. Opravdu jsem měla z téhle knihy dobrý pocit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Semeno zla v seznamech

v dalších seznamech3x