Bohovia a králi starého Egypta přehled

Bohovia a králi starého Egypta
https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63671/bohovia-a-krali-stareho-egypta-63671.jpg 5 71 71

Encyklopédia, kde rýchlo a spoľahlivo nájdete "kto bol kto" v starom Egypte, kedy tam vládol ten či onen panovník, akú mal funkciu ten či onen boh, kedy bola objavená tá či oná pamiatka. Druhý zväzok súborného diela Vojtecha Zamarovského.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bohovia a králi starého Egypta. Přihlašte se a napište ho.

Kontryhelka
28.01.2021 5 z 5

Od dětství miluji báje, pověsti a také vše, co se týká starověkého Egypta. Pro mne nezapomenutelné kouzlo a výborná kniha, stejně jako všechny od pana Zamarovského.

tartan
30.11.2017 5 z 5

Niektoré Zamarovského knihy už možno podliehajú zubu času, to ale neplatí pre jeho encyklopedické príručky. Tie si zachovávajú svoju kvalitu a patria k základnej literatúre všetkých záujemcov o staroveké mytológie.

mariva
20.03.2013 5 z 5

Kniha není určena k přečtení. Jde o slovníkově zpracovaný přehled bohů a panovníků starého Egypta, ale o velmi dobře zpracovaný přehled. Pro milovníky starého Egypta je to velmi poutavá kniha a často jsem po ní sahala při četbě historických románů z období starého Egypta.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bohovia a králi starého Egypta v seznamech

v Právě čtených3x