Blok 46 přehled

Blok 46 https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355531/bmid_blok-46-rUl-355531.jpg 3 48 48

Falkenberg, Švédsko. V zasněženém přístavu je objeveno zmrzačené tělo mladé ženy Linney Blixové. Hampstead Heath, Londýn. I tady je objevena zmrzačená mrtvola mladého chlapce s podobnými zraněními, jaká měla Linnea. Koncentrační tábor Buchenwald, 1944. Uprostřed pekla holocaustu se Eric Ebner snaží udělat cokoli, aby se zase cítil člověkem.Jsou ty dvě vraždy dílem sériového vraha? A jak souvisejí s šokujícími událostmi v Buchenwaldu? Kriminální psycholožka Emily Royová ze Scotland Yardu se spojí s Linneinou přítelkyní a autorkou detektivních románů podle skutečných událostí, Francouzkou Alexis Castellsovou, aby jí při řešení tohoto komplikovaného případu pomohla. Cestují kvůli tomu mezi Švédskem a Londýnem, ale vydávají se i hluboko do minulosti, když začínají na světlo vyplouvat ohromující a děsivé souvislosti. Blok 46, odkrývající děsivé kořeny zla, je mnohovrstevnatý, panoramatický a výmluvný thriller, který oznamuje příchod nového talentu v žánru francouzské odnože "noir".... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Víkend

Block 46 , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Blok 46. Přihlašte se a napište ho.

jarin58
21.08.2021 3 z 5

Autorce se nepodařilo dodat v knize příběhu napětí.Kapitoly z koncentráku už slabý dojem nezachránily.

Monns
19.12.2019 4 z 5

Na začátku jsem knihu skoro odložila, obzvlášť když jsem se pak podívala na hodnocení a komentáře sem. Do čtení jsem se nutila, vše bylo zmatené a ztrácela jsem se. Pak konečně všechno začalo dávat smysl a začala jsem se orientovat v čase a v postavách a zbytek přečetla jedním dechem.

krtecek_1
27.06.2019 2 z 5

Tak to jsem tedy v knihovně sáhla hodně vedle. Nemastné, neslané, splácané.. Za mě ne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Blok 46 v seznamech

v dalších seznamech1x