Panna nebo Blíženec přehled

Panna nebo Blíženec
https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92134/panna-nebo-blizenec-92134.jpg 4 605 605

Blíženci (L. Lanczová) série

Volné pokračování románu ZNAMENÍ BLÍŽENCŮ zastihne hlavní hrdinku Evu v deváté třídě. Vztahy s učiteli a především se spolužáky v kolektivu třídy se velmi vyostří díky pomlouvačným anonymním dopisům, jež "Tajný přítel" nelítostně všem posílá. Nikdo neví, komu věřit a komu ne, podezření padá na všechny a ani Eva nemá zrovna čisté svědomí... Krom toho je tu vzdálený kamarád Dick, blízký, i když tajemný hlas v telefonu, první mejdany a první průšvihy, frajer Deri, který Evu originálním způsobem balí, všechny ty malé i velké starosti teenagerů nejen s láskou - a posléze i dobrodružné prázdninové putování na kolech, které na rozloučenou se základkou podnikne Eva se svými přáteli.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Panna nebo Blíženec. Přihlašte se a napište ho.

Nermal
13.01.2024 4 z 5

Pokračování úspěšného příběhu Evy a Dicka, na některých místech trocha kritiky pozitivním příkladem, ale jak známo, každý se musí spálit sám, aby si to vyzkoušel. Přijmout radu jiných, to není ono.

Vendula39
15.11.2022 4 z 5

Odpočinkové pokračování příběhu o mladých krásných lidech. Postavy jak kladné tak i negativně orientované, dodávají tomu příběhu takový šmrnc. Evě jsem to s Dickem od začátku přála a když dostala tu nečekanou pusu ve sklepě, kéž bych to taky tak zažila.

Kacatko86
17.04.2022 3 z 5

Knihy mého dospívání, jak já je hltala a tuhle sérii nejvíc. Tehdy to bylo fantastické, Evě i Dickovi jsem fandila, dnes s odstupem dobrých dvaceti let
vidím jak je příběh krásně naivní... Myslím, že dnešním mladým už tohle neučaruje, žijí v jiné době, hektické, kdy čekat na něco není in, tuhle dobu a tyhle dospívající nemají šanci pochopit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Panna nebo Blíženec v seznamech

v Právě čtených1x