Bez bontonu, bez konvencí přehled

Bez bontonu, bez konvencí https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466885/bmid_bez-bontonu-bez-konvenci-HhX-466885.jpg 3 24 24

Oblíbená autorka řady populárních knih (Důchodkyně nestřílejte, V padesáti na začátku, Asi nejsem ženská, Z lodiček do holin, Dvakrát dole, jednou nahoře aj.) přichází s novým titulem. Opět v něm vypráví nenapodobitelným stylem o svých pozoruhodných příhodách, o dobrodružných cestách po krásách naší země, o radostech a strastech prožívaných na své chalupě, o životních vrcholech, pádech a zvratech. Autorka potvrzuje, že není podstatný věk, ale přístup k životu, a navzdory všem ranám osudu je třeba vždy hledat to dobré a nikdy se nevzdávat.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bez bontonu, bez konvencí. Přihlašte se a napište ho.

Nymfadora.T.
09.12.2023 1 z 5

Poslední, kterou jsem od autorky četla a již nikdy víc.

knihovniceS
26.06.2023 3 z 5

Bez bontonu, bez konvencí
Dočetla jsem milou knížku, kterou jsem si dávkovala jako bonbon na odlehčení mezi četbou jiných knih. Je to vlastně cestopis stárnoucí důchodkyně, která umí užívat života se vším všudy. Jednotlivé kapitoly jsou její prožité příběhy psané s humorem, ale nedají se číst v jednom zátahu, proto to dávkování. Dávám 3 hvězdy a doporučuji pro lehké pobavení .

Moudd
01.04.2023 odpad!

Tohle už fakt ne.

Knižní novinky (17. týden)

25.04.2021

Kniha Bez bontonu, bez konvencí v seznamech

v Právě čtených2x