Bez bontonu, bez konvencí

Bez bontonu, bez konvencí https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466885/bmid_bez-bontonu-bez-konvenci-HhX-466885.jpg 3 24 10

Oblíbená autorka řady populárních knih (Důchodkyně nestřílejte, V padesáti na začátku, Asi nejsem ženská, Z lodiček do holin, Dvakrát dole, jednou nahoře aj.) přichází s novým titulem. Opět v něm vypráví nenapodobitelným stylem o svých pozoruhodných příhodách, o dobrodružných cestách po krásách naší země, o radostech a strastech prožívaných na své chalupě, o životních vrcholech, pádech a zvratech. Autorka potvrzuje, že není podstatný věk, ale přístup k životu, a navzdory všem ranám osudu je třeba vždy hledat to dobré a nikdy se nevzdávat.... celý text

Nymfadora.T.
09.12.2023 1 z 5

Poslední, kterou jsem od autorky četla a již nikdy víc.

knihovniceS
26.06.2023 3 z 5

Bez bontonu, bez konvencí
Dočetla jsem milou knížku, kterou jsem si dávkovala jako bonbon na odlehčení mezi četbou jiných knih. Je to vlastně cestopis stárnoucí důchodkyně, která umí užívat života se vším všudy. Jednotlivé kapitoly jsou její prožité příběhy psané s humorem, ale nedají se číst v jednom zátahu, proto to dávkování. Dávám 3 hvězdy a doporučuji pro lehké pobavení .

Moudd
01.04.2023 odpad!

Tohle už fakt ne.

bábuška
21.12.2022 3 z 5

Odpočinková kniha o putování po vlastech českých, bez obavy jaká je cena benzinu. kolik stojí týdenní pobyt v lázeňském zařízení a to třeba i několikrát do roka. Přeji všechny ty radosti poměrně zdravé mladé důchodkyni. Psáno lehkým a humorným jazykem , pobavila jsem se.

Iva63
13.11.2021

Oddechová četba, která vyvozuje vzpomínky na místa, která jsem navštívila.
Krásný slovosled, vtipně komentovaný.
Víno miluji, takže při čtení knížek na něj vždy dostanu chuť .
O pivu, po zdařilém výšlapu, ani nemluvě!
Spíše než Plzeň upřednostňuji Radegast. Takže paní Mlynářová, na Vaše zdraví!

namornice
20.09.2021 3 z 5

Bylo to trochu jako turistická příručka webu Kudy z nudy, ale čtení mě bavilo. Asi spíš právě ty cestovatelskě části, ty z osobního života mi tak zábavné nepřipadaly. Suma sumárum taková oddechovka na víkend..

hapac
07.09.2021 3 z 5

Ráda jsem se zase projela po naší zemi a inspirovala se k návštěvě řady zajímavých míst.

alnahu
22.06.2021 4 z 5

Další pro mne humorná kniha ,proložená výlety po krásách českých-autorku nezastavila v cestování ani korona.Její přístup k životu je mi blízký,ikdyž nám osud připravuje různé nástrahy-je třeba se nevzdat.

maryzka
12.06.2021 2 z 5

Jedna z dalších cestovních knih spisovatelky.

Lenka339
24.05.2021 4 z 5

Marcela Mlynářová je mou oblíbenou spisovatelkou. U jejích knih si odpočinu a pobavím se. Ráda s ní v duchu cestuji po kopcích i památkách. Knížky jsou ze života, ale nechybí jim humor.
Vtipná knížka, která mi zpříjemnila jedno odpoledne. Zasmála jsem se, zamyslela nad životem celkově, milé čtení. Určitě ne poslední knížka od této autorky.