Bennett Mafia: Zakázaná láska přehled

Bennett Mafia: Zakázaná láska
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445789/bmid_bennett-mafia-zakazana-laska-s8P-445789.jpg 4 557 557

Když Riley studovala na soukromé internátní škole, její spolubydlící byla Brooke Bennettová – samotářská dívka, které se každý bál. Ve chvíli, kdy Riley zjistí, že Brooke patří do mafiánské rodiny Bennettů a její nejstarší bratr je zabit, poprvé skutečně okusí, jak nebezpečný je doopravdy svět její nové kamarádky. O čtrnáct let později si Riley při sledování televize všimne, že je Brooke pohřešovaná, a ještě ten den je unesena Kaiem Bennettem, starším bratrem Brooke a hlavou rodiny. Kai tuší, že by mohla vědět, kde se jeho sestra nachází, ale čím déle je Riley vězněna, tím více jejich vzájemná přitažlivost roste. Jakmile se ji společně vydají hledat, začíná být zřejmé, že Brooke není tak docela pohřešovaná a má své vlastní důvody, proč Riley zatáhla do svého příběhu. Kai a Riley mezitím společně pracují na odstranění jeho nepřátel a potlačení jejích vnitřních démonů.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Bennett Mafia , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bennett Mafia: Zakázaná láska. Přihlašte se a napište ho.

Nedelim_se
10.05.2024 odpad!

Půjdu proti proudu. Tohle byla neskutečná slátanina, navíc špatně napsaná. Mafiánská tématika bývá obvykle něco, co se mi dobře čte, ale toto byl tedy "zážitek". Nevím, jestli je to tím, že knihu přeložil muž, nebo je takto napsaná už v originále (zkusím sehnat a srovnat), ale takto toporně popsané sexuální scény se jen tak nevidí. Víc se rozepisovat nebudu, nechci spojleřit :-)

snilek.holka
24.04.2024 5 z 5

Dostala jsem rozhodně víc než jsem očekávala! Strašně mě to bavilo. Nevím jak ostatní, ale mě obálka dost odrazovala, takže jsem přečtení pořad oddalovala. A možná je to dobře, žádné očekávání a právě díky tomu jsem asi víc nadšená. Prostě skvělý.

Ála1968
06.03.2024 5 z 5

Nádherně propracovaný příběh,já mám prostě pro ty mafiány slabost.Nemohla jsem se od knihy odtrhnout,bylo to úžasné

10 nejprodávanějších eknih (červen)

14.07.2020

Knižní novinky (25. týden)

15.06.2020

Rodina je kdokoli, kdo tě miluje bezpodmínečně.

Kniha Bennett Mafia: Zakázaná láska v seznamech

v Právě čtených4x