Básně pro děti přehled

Básně pro děti https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151714/basne-pro-deti-151714.jpg 5 39 39

Závěrečný svazek básnického díla Jana Skácela, zahrnuje tři sbírky z autorovy tvorby pro děti. Souborné vydání sbírek Uspávanky, Kam odešly laně a Proč ten ptáček z větve nespadne.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Básně pro děti. Přihlašte se a napište ho.

Zverak
15.03.2021 4 z 5

Má první básnická sbírka od Skácela. Knížka je spíš pro menší děti před spaním, to hlavně první část s Uspávankami, nebo pro 1. a 2. třídu, pro ty se hodí další dvě části, ale mě se taky moc líbila, i když jsem starší. Kam odešly laně a Proč ten ptáček z větve nespadne mi přišly taky hodně podobné. Moc se mi líbily básničky v knize Maminka od Jaroslava Seiferta a tady tyhle se mi líbily taky tak. Ilustrace jsem si sice nevychutnal, protože tam nebyly, ale ve svém formátu A5 a o tloušce pouhých 130 stran je to ideální kniha do knihomolských věčně přeplněných knihoven. ;-) Dávám 4 hvězdičky, kdyby to bylo možné, tak 4,5.

mirka0586
04.03.2021 5 z 5

Krásná, moc se mi líbila...

Benovo
21.02.2020

Velmi příjemná oddechová poezie. Jen škoda, že jsem neměl komu ty básničky číst. Mám rád poezii psanou v rýmech, té nerýmované nerozumím ;-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Básně pro děti v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech4x