Bára Votíková: Trochu jinak přehled

Bára Votíková: Trochu jinak https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408343/bmid_bara-votikova-trochu-jinak-1JF-408343.jpg 4 47 47

Jsem Bára. Na jedné straně profesionální fotbalistka, na straně druhé bláznivá youtuberka. Především jsem ale obyčejná holka, které pár komediálních videí změnilo život od základu. Narodila jsem se v Plzni a budu vám vyprávět o tom, jaký to je, když se rozhodnete žít život přesně podle sebe, a tak trochu jinak. A také o tom, jak je důležité naučit se nebrat věci tak vážně a nebát se snít.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bára Votíková: Trochu jinak. Přihlašte se a napište ho.

Ana72154
28.06.2022 4 z 5

Četlo se skoro samo. Překvapilo mě, že autorka pochází z Plzně jako já.

vevera6
01.11.2021 4 z 5

Čteno kvůli čtenářské výzvě, ale nelituji. Čte se rychle a jednoduše, spíše než jako knížku bych to brala jako takový sepsaný volný tok myšlenek, což pro mě bylo chvílemi matoucí, ale nijak zvlášť mi to netrápí.

Faila
22.05.2021 4 z 5

O fotbale tam toho bylo na můj vkus málo, ale zklamaná určitě nejsem. Myslím, že tahle kniha má co říct a každý si v ní může najít to své. Ať už je fanouškem kterékoliv Báry. Pro mnoho lidí může tohle dílo navíc být - a snad i bude - inspirativní. Je to samozřejmě i o tom, s kterými myšlenkami v knize souzníte a které jdou naopak dost mimo vás. Ale je to autobiografie, takže ideální kniha pro ty, kteří se o Báře Votíkové chtějí něco dozvědět (a nemají třeba tolik času na YT :)).

Knižní novinky (23. týden)

02.06.2019

Kniha Bára Votíková: Trochu jinak v seznamech