Azurové nevěry přehled

Azurové nevěry
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232566/bmid_azurove-nevery-232566.jpg 3 53 53

Ema a Diana jsou dlouholeté kamarádky. Obě už překročily třicítku, pracují u stejného zaměstnavatele a jejich manželé jsou jim nevěrní. Zatímco Ema se o nevěře svého muže brzy dozví, Diana stále nic netuší...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Azurové nevěry. Přihlašte se a napište ho.

fruitbueno
10.10.2023 2 z 5

Neměla jsem žádnou představu a nic jsem nečekala, takže v tomto ohledu kniha dopadla dobře. Méně dobře pak působil celý text, vystavěn je na dialozích, v nichž ale nevíte, kdo kdy promlouvá. Děj je ale tak jednoduchý, přímočarý, že je to v podstatě jedno. Po knize jsem sáhla ve snaze přečíst něco odpočinkového. Povedlo se za jeden večer. A teď se ráda vrátím ke svým běžné čteným titulům.

werick
11.07.2023 4 z 5

Knížka ze života, pro mě na jedno přečtení.

bábuška
08.09.2021 2 z 5

V této knize jsem rozhodně nečekala to, co jsem četla. Rozdělila bych ji na tři části. První třetina mi připadala dost zmatečná, takže jsem se rozhodovala zda vůbec mám číst dál. Druhá třetina byl samý sex a plno nechutností, měla jsem chuť knihu zavřít a nedočíst. Zvědavost mi ale nedala, pustila jsem se do poslední části a trochu jsem knize odpustila, poslední třetina byla umírněnější, ale i tak mě mrzí, že jsem vyhodila peníze za knihu, která byla pro mně rozčarováním.

Knižní novinky (21. týden)

23.05.2021

Kniha Azurové nevěry v seznamech