Až na samé dno přehled

Až na samé dno
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508261/bmid_az-na-same-dno-Ppd-508261.jpg 4 159 159

William Wisting série

More vyplaví na breh odseknutú ľavú nohu v topánke a čoskoro na to druhú – opäť ľavú. A potom zrazu nájdu na pláži aj tretiu a štvrtú. Tieto štyri odseknuté končatiny, ktoré sa objavia v priebehu jedného letného týždňa, sú jadrom záhady. Kto sú obete? A ako súvisí ich smrť s niekoľkými nahlásenými prípadmi zmiznutia bez stopy? Wisting neverí na náhody a pri vyšetrovaní sa spúšťa až na samé dno zla, akého je len človek schopný.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Premedia

Bunnfall , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Až na samé dno. Přihlašte se a napište ho.

PepaKouc
15.04.2024 5 z 5

Na dně: Potopte se do temných hlubin norské krimi!

Žádnému fanouškovi severských detektivek by tahle tradiční krimi neměla utéci!

Jorn Lier Horst nás ve své nejnovější knize „Na dně“ vezme na strhující cestu do temných hlubin lidské mysli a zločinu.

Detektiv William Wisting se ocitá v nezáviděníhodné situaci. Během jediného letního týdne moře vyplaví na pláž poblíž Stavernu čtyři levá chodidla v teniskách. Znepokojivé nálezy vyvolávají řadu otázek: Kde jsou zbylé části těl? Kdo a proč je takto znetvořil? Jsou oběti spojeni s trojicí pohřešovaných důchodců a psychicky nemocnou ženou?

Wisting se ponoří do spletitých stop a snaží se rozluštit záhadu, která mu dává zabrat. Situaci mu neulehčí ani příjezd jeho dcery, která se rozhodla napsat reportáž o vlivu vězení na odsouzené za těžké zločiny. Policejní a novinářská práce se protnou v neočekávaném bodě a na povrch vyplouvají dlouho utajované skutečnosti, které měly zůstat navždy pohřbeny na dně.

„Na dně“ je další mistrovský kousek Jorna Liera Horsta, který vás nenechá vydechnout až do samého konce. Autor mistrně buduje napětí, sype indicie a zmatek a nenechá čtenáře uhádnout, kdo je za vším tím zlem.

Co se mi na knize líbilo?
- Napínavý děj: Kniha má spád a čtenáře drží v napětí od první do poslední stránky.
- Sympatické postavy: Detektiv Wisting je charismatický a chytrý protagonista, kterému budete fandit. Jeho dcera Karina pak vnáší do příběhu nový rozměr.
- Důmyslná zápletka: Autor mistrně buduje napětí a sype indicie tak, že čtenář nikdy neví, co se stane dál.
- Temná atmosféra: Norské prostředí dodává příběhu temnou a mrazivou atmosféru.

Na dně je perfektní volbou pro všechny fanoušky severských detektivek, kteří hledají napínavý a chytrý příběh s charismatickými postavami. Pokud máte rádi temnou atmosféru a zmatky, tato kniha vás zaručeně pohltí.

schvomis
17.02.2024 5 z 5

Čtivá detektivka. Doporučuji

rafan65
01.01.2024 4 z 5

Pěkně napsaný příběh který nepostrádá napínavou zápletku kterou jsem nemohl rozluštit. Jediné mínus je ta spousta těžko identifikovatelných jmen která se mě docela pletla. Nakonec jsem to dal ale musel jsem se na čtení hodně soustředit. Jinak jsem spokojen, pěkné čtení.

Knižní novinky (16. týden)

14.04.2019

Kniha Až na samé dno v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech4x