Arrow: Kniha první přehled

Arrow: Kniha první
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336057/mid_arrow-1-3cs-336057.jpg 3 42 42

Provázejte Diggla během jeho vojenské služby v Afghánistánu, sledujte vyzvednutí ztroskotané jachty Queen’s Gambit ze dna moře a buďte svědky tragické události, která vedla Helenu Bertinelliovou k přijetí identity Huntress. Především se však přidejte k Oliverovi na jeho hlídce nejen v ulicích Starling City, ale i mnoha dalších měst po celém světě – na seznamu jeho otce je uvedeno mnoho jmen a všechna musí být škrtnuta.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , BB art

Arrow: Volume 1 , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Arrow: Kniha první. Přihlašte se a napište ho.

knizninadsenec
08.03.2023 5 z 5

Příběh byl zajímavý, četl se dobře.
Nádherné ilustrace.

Zajímavý začátek příběhu, vývoj událostí, vlastně řeší vše neuvěřitelně rychle . Ale to nevadí. Líbilo se mi.

Hezký doplněk k seriálu.

trudoš
07.03.2022 2 z 5

V rámci toho, kolik lidí se na komiksech podílelo, je až s podivem, jak obyčejné jsou – plné klišé a očekávaných zvratů. Všechno je jen různou variací na Batmana s Punisherem, aniž by to do žánru přinášelo cokoliv novějšího než sympatického hrdinu, který zde navíc nedostane žádný prostor. Jsou tu sice i povedenější epizodky, ale v celkové šedi ostatních příběhů velice snadno zapadnou. Největším problémem alba však je, že jakmile neznáte stejnojmenný seriál, jednotlivé povídky vám toho moc neřeknou. Některé detaily člověk pochopí z kontextu, něco zas ze všeobecně známé historie Green Arrowa, ale z větší části je to pro neznalé jedno velké hnědé…
Takže za mne zklamání, tohle bylo zmatené skákání odněkud někam a komplikované přemýšlení, jak která postava s čím souvisí, nemluvě o nulové představě o chronologii. Jedinou světlou stránkou jsou přímočaré scénáře, kdy se hrdina postupně vyrovnává se všemi, kteří mu v minulosti ublížili. Ale s tímhle málem se o Cenu Willa Eisnera bojuje těžko.

Deimos
01.01.2021 4 z 5

Můj oblíbený hrdina u nějž mám seriálově nakoukáno. V komiksu jsem ho četl prvně. Tento první díl (škoda, že dosud nevyšel druhý) a toto zpracování mi sedlo. Vychází přímo ze seriálu (má stejné tvůrce) a díky tomu má podobnou kresbu a "grafiku postav" jako hraný seriál. Výhodou je, že nekopíruje seriál, ani jeho scénář po příběhové stránce, naopak přináší jakoby dějové vsuvky, které se také staly, ale v seriálu jsme je neviděli - tedy si zde můžeme přečíst a prohlédnou tzv. fabuli ze seriálu Arrow. Nevýhodou může být, že to může působit jako "zbytek ze scénáře", který se pro seriál nehodil, ale bude fajn ho zpeněžit. Jednotlivé kapitoly knihy jsou hodně útržkovité, krátké, ale díky tomu taky úderné a hodně dobře se to četlo a byla to zábava. Pro fanoušky seriálu určitě mohu doporučit. (80%)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Arrow: Kniha první v seznamech