Anička v zahradě přehled

Anička v zahradě
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504244/bmid_anicka-v-zahrade-eED-504244.jpg 5 57 57

Anička (I. Peroutková) série

< 10. díl

Letní prázdniny utíkají jako voda, a Anička jejich začátek strávila na řece. Byl to báječně dobrodružný i trochu nebezpečný týden, vždyť sjela na kánoi Lužnici! Teď se Anička chystá k babičce na vesnici. Chodila tam jeden rok do školy, kamarádky ji už čekají. Anička se na ně moc těší, i na Parašína, s kterým byla vždycky zábava – a zase ji překvapí. Jaký tedy bude konec prázdnin, co všechno Aničku čeká?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Anička v zahradě. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
08.07.2023 5 z 5

Přečtená před lety.

Hodnocení série: knihy ze série Anička by si měl přečíst včetně dítěte taky dospělý, protože nejen on se s hlavní postavou ztotožní. Anička je veselá školačka, která prožívá spolu s kamarády, rodinou a školou hodně dobrodružství, které ale můžou potkat každého z nás a je jedno jestli jsou smutné nebo veselé. Kromě příběhů najdeme v knihách taky krátké deníkové záznamy Aničky, které ale s příběhem souvisejí.

Hobitka
23.04.2023 4 z 5

Čas letí a všechno se mění.
Pěkný závěr série o Aničce :)

Kopretina
20.06.2022 4 z 5

Dcera knihu hltala, já se občas nudila. Jinak musím uznat, že návrat do dětství, do normálního života, kdy se řeší, kdo s kým kamarádí, co kde roste a kam se půjdou koupat, je nádherný.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Anička v zahradě v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x