Angličtina Kompletní gramatika - pro úroveň A1-C2, 24 zkušebních testů přehled

Angličtina Kompletní gramatika -  pro úroveň A1-C2, 24 zkušebních testů https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108390/anglictina-kompletni-gramatika-pro-uroven-a1-c2-24-zkusebnich-testu-108390.jpg 5 1 1

Kniha pro ty, kdo se chtějí učit angličtinu od základů. Najdete zde všechny důležité gramatické jevy spadající do jazykových úrovní A1 až C2 i úvodní test na zjištění úrovně vašich jazykových znalostí. Jednotlivé kapitoly jsou členěny do logických učebních jednotek, což umožňuje rychlou a cílenou orientaci v textu. U každého gramatického jevu je řada příkladů pro lepší porozumění a zapamatování. Multiple-choice test na konci každé kapitoly prověří, jak látku zvládáte. Navíc jsou zde i tipy & triky jak si osvojit anglickou gramatiku, nepravidelná slovesa, přehled časování a slovesné vazby.Tato kniha je určena pro samostudium a vzdělávání dospělých. ... celý text

Literatura naučná Učebnice a slovníky
Vydáno: , Grada

Standardgrammatik Englisch

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Angličtina Kompletní gramatika - pro úroveň A1-C2, 24 zkušebních testů. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Angličtina Kompletní gramatika - pro úroveň A1-C2, 24 zkušebních testů v seznamech

Walter Lutz
německá
2012  100%Angličtina Kompletní gramatika - pro úroveň A1-C2, 24 zkušebních testů
2017  100%Anglická gramatika: rychlostí blesku
2010  80%Stručná anglická gramatika