Jaroslav Vojta vypráví anekdoty přehled

Jaroslav Vojta vypráví anekdoty
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134273/jaroslav-vojta-vypravi-anekdoty-134273.peg 4 18 18

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jaroslav Vojta vypráví anekdoty. Přihlašte se a napište ho.

eraserhead
včera 4 z 5

Možná staré, jak se říká, ale nejednou pořád úsměvné až zábavné. Poměrně pestrá směska, zpočátku doprovozená kontextním komentářem. Hodně mě bavil začátek s nepochopenými, respektive pokaženými anekdotami.

Do jedné vinárny na Malé Straně přišla společnost mladých skotských delegátů v původních sukních a s patřičnými doplňky. Moc se jim tam líbilo a dlouho se jim nechtělo domů. Když však potom v noci přece jenom odcházeli do svých pražských domovů, byli vyprovázeni srdečnými pozdravy vrátného. Všichni Skotové vroucně opětovali zdravici, až poslední v řadě malebných delegátů se u vrátného zastavil a jal se prohledávat kapsy. Vrátný se cudně bránil, že ne, že to jako nemuselo být, ale Skot nedal jinak a neustával prohledávat kapsy. Hledal, hledal, až konečně vítězně vytáhl zpod sukně – pomačkaný sešitek, dychtivě v něm zalistoval a překvapil vrátného nadšeným provoláním: „Dobrou noc!“

n.ezn.amy
14.06.2023 4 z 5

Tak tohle je velká nostalgie, tuto knihou plnou anekdot, kdy většina z nich jsou opravdu dobré, jsem si začal půjčovat koncem osmdesátých let v knihovně. A pokud si k nim přiřadíte hlas pana Vojty, tak se opravdu pobavíte.

Rafa-P
04.06.2015 4 z 5

Spousta perfektních!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jaroslav Vojta vypráví anekdoty v seznamech

humor anekdoty, vtipy, fóry