Ana přehled

Ana https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400689/bmid_ana-OS3-400689.jpg 4 97 97

Vyhořelá právnička se musí postavit králům hazardu a netuší, že se bude hrát i o její život… Právnička s temnou minulostí Ana Tramelová právě dopadla až na dno své kariéry. Před lety pracovala jako obhájkyně pro nejlepší firmy ve městě – teď nemá koho obhajovat a své city otupuje léky a popíjením ginu. Jednoho rána ji z kocoviny probudí nečekaný telefonát – volá její bratr Alejandro, se kterým nemluvila už pět let. Byl obviněn z vraždy ředitele kasina a kromě své sestry nemůže nikomu věřit. Ana mu chce pomoct, ačkoli všechno, včetně záznamu z bezpečnostní kamery, ukazuje na jeho vinu. Krátce po zadržení Alejandro v cele spáchá sebevraždu. Ana je přesvědčená, že ho k tomu nátlakem dohnalo kasino, které zneužilo jeho závislosti na hraní. Ana postupně zjišťuje, že její úkol bude těžší, než předpokládala. Bratr jí zamlčel, že kasinu dluží stovky tisíc eur, oženil se a má dvouletého syna. Vedení kasina chce nyní peníze vymáhat na Alejandrově rodině, a tak se Ana pustí nejen do její obhajoby, ale dokonce kasino zažaluje. Musí však čelit velkým společnostem a nejsilnější právnické kanceláři v zemi. Požádá proto o pomoc svou dávnou kamarádku Conchu, která si za spolupráci vynutí slib – že Ana přestane pít. Šance na výhru se zdají mizivé. V tomto případu nepůjde jen o peníze, ale také o krk.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Host

Ana , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ana. Přihlašte se a napište ho.

lulucinax
01.04.2024 4 z 5

Moje asi nejdelší kniha a proto se mi vůbec do ní nechtělo, ale jsem ráda, že jsem se do ní pustila.
Příběh byl zajímavý, plný zvratů, napětí a stránky ubíhaly pod rukama. Každopádně by nevadilo, kdyby měla o třetinu míň stran, občas mi to přišlo dost okecávané. A někdy mě ta Tramelová už fakt štvala.
Dokázala bych si představit, kdyby pan Santiago napsal pokračování a ráda bych si ho přečetla.

Izu
16.06.2023 5 z 5

Jedním slovem perfektní.

SynD
25.06.2022 3 z 5

3 a půl, velmi solidní thriller z příjemně neamerického prostředí. příběh je vyprávěný obrazovým, pro zfilmování víc než vhodným jazykem. po dočtení mě tuze bavilo představovat si, koho bych v rámci mezinárodního castingu obsadila do jednotlivých rolí. kdo by hrál Policajta? kdo nejzkorumpovanějšího záporáka a jeho právníky? kdo spojence z podsvětí a kdo zelenookého bratra Any? a hlavně, kdo by hrál ji samotnou! představuju si někoho jako Salma Hayek, ale o dost podstatnější, fyzičtější a silnější. puma, co už není úplně mladá a na čenichu i v kožichu nosí nemálo šrámů. na takovej film nebo seriál bych se velmi ráda podívala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Štěstí, jak všichni vědí, ale málokdy si to připouštějí, neexistuje. Je to jen neurčitý bod, kdy se protnou linie připravenosti a šance.

City nás často zmatou a přimějí věřit věcem, které nejsou skutečné.

…také jsme bohužel věděly, že i když si odpustíme a necháme stranou všechny výčitky, nic už nebude jako dřív. DůVěra je velmi křehká věc, jakmile se jednou ztratí, je takřka nemožné ji získať zpět.

Kniha Ana v seznamech

v dalších seznamech5x