Americká pěchota za 2. světové války přehled

Americká pěchota za 2. světové války https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157646/bmid_americka-pechota-za-2-svetove-valky-nfX-157646.jpg 4 4 4

Kniha, která ve třech částech provádí čtenáře po bojištích v Pacifiku, Středomoří a Evropě. Seznamuje s příběhy obyčejných amerických vojáků od chvíle, kdy byli odvedeni, až po jejich bojové nasazení. Přináší detailní popisy jejich výzbroje a výstroje, výcviku, popisuje každodenní život těchto vojáků v jednotlivých lokalitách. Ucelený komplet provází řada dobových fotografií a barevné ilustrace.... celý text

Literatura naučná Historie Vojenství
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

US infantryman in World War II , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Americká pěchota za 2. světové války. Přihlašte se a napište ho.

PavelT
27.06.2019 4 z 5

V kapitolách o organizaci se často zmateně zaměňují pojmy četa, rota a prapor, velitelská rota a velitelství roty a podobně. Nadpisy často neodpovídají tomu, o čem pojednává kapitola. Daný text pak nedává smysl a je nelogický a je tedy třeba ho brát s rezervou. S nejvyšší pravděpodobností je to vlivem překladu, i přesto, že se na něm podle tiráže podílel odborný a jazykový korektor. V ostatních, "vyprávěcích" částech se toto zaměňování neobjevuje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Americká pěchota za 2. světové války v seznamech

v Právě čtených1x