Alter ego efekt přehled

Alter ego efekt
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486316/alter-ego-efektsy2eo8-PhW-.PNG 4 13 13

Jen jediná osoba vám stojí v cestě, abyste využili své schopnosti. Je tu také jedna osoba, která vám vždy pomůže změnit směr, abyste mohli podávat ty nejlepší výkony. Nastoupí vždy v okamžiku, kdy se dostanete pod tlak a nechováte se zrovna tak, jak byste si přáli. Využijte své Alter ego, aby vám otevřelo cestu do mimořádného světa. Tedy cestu tam, kde je část vašeho já, která dosud čeká na to, aby se mohla projevit. Vaše Hrdinské já se nachází v oblasti vaší představivosti na mentální a emocionální úrovni. Je připravené vynést na povrch vaše Supersíly. A to zahrnuje vše – počínaje tím, jak se fyzicky projevujete a chováte, přes vaše myšlenky, přesvědčení, hodnoty, váš postoj až po tón vašeho hlasu. Alter ego má za úkol změnit váš výkon. Alter ego efekt není o vytvoření falešné masky – jde o to najít hrdinu, který už je dávno ve vás. Je to osvědčený způsob, jak překonat pochybnosti o sobě, negativitu a nejistotu, která vás brzdí a posílit vás, abyste se nakonec stali svým nejlepším Já.... celý text

Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Progres Guru
Originální název:

The Alter Ego Effect


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Alter ego efekt. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (11)

Lubošovo
02.11.2023 3 z 5

Skvělý nápad a veliká pochvala za něj. Určitě funguje. Nicméně kniha vlastně pořád dokola opakuje to samé.

zuzmi39
16.09.2023 4 z 5

Kniha pojednává o velmi zajímavém principu Alter ega, který se zdá jako recept ke snadnějšímu fungování v konkrétních aspektech života. Velmi mě to zaujalo a i když jsem zatím autorovy rady nevyzkoušela v praxi, mám v plánu se o Alter ego i nadále aktivně zajímat.


mskamila
10.02.2023 4 z 5

Myšlenka této knihy se mi moc líbila a byla popsána takovým způsobem ze na konci se všechny části dali dohromady a dávali naprostý smysl. Občas jsem si říkala ze si všechny příběhy nemůžu zapamatovat ale když jsme se k nim na konci vraceli tak se mi jasně vybavili jednotlivé pasáže. Jediné co musím říct jako minus tak ze i tak mi to přišlo občas moc “příběhové” na každé straně nová postava s novou historii a novým problémem místo toho aby se pokračovalo v tématu.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Alter ego efekt v seznamech

v Právě čtených1x
v Přečtených8x
ve Čtenářské výzvě1x
v Knihotéce2x
v Chystám se číst11x
v Chci si koupit5x

Autorovy knížky

Todd Herman
americká
2021  80%Alter ego efekt