Aku-Aku přehled

Aku-Aku
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142965/aku-aku-142965.jpg 5 65 65

Uprostred šírych vôd Tichého oceánu hľadal autor riešenie veľkej záhady: ako vznikli obrovské, až tridsať-metrové sochy, roztratené po ostrove. Po vzrušujúcom hľadaní nájde Heyerdahl odpoveď, odhrnie závoj, oddeľujúci dnešok od tajuplnej minulosti.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Aku-Aku. Přihlašte se a napište ho.

Péťa1950
17.05.2023 5 z 5

Četla jsem znovu po možná padesáti letech, stále stejné čtivé a záhadné. Obdivuji, do jak nebezpečných situací se autor dokázal pustit v touze po poznání.(např. prolézání jeskyně, kam se jen s největším úsilím protáhl.) Vše je velice podrobně v anotaci. V knize jsou zajímavé fotografie doplňující text. Doporučuji všem s dobrodružným duchem. Aku-Aku je méně známé, ale stejně zajímavé jako Kon-Tiki.

draka
16.02.2022 5 z 5

Četl jsem znovu více než po třiceti letech, ale opět se stejným zájmem, neboť vyprávění norského vědce, badatele a cestovatele o své práci a životě domorodých obyvatelů dalekého ostrova je napsáno tak, že nic neztratilo na své zajímavosti.

yaja8823
12.06.2020 4 z 5

Parádní kniha o tajemstvích a záhadách a historii obyvatel Velikonočního ostrova ( hlavně Velik.ostrova). Velmi doporučuji, miluji cestopisy a zvláště Peru a Rapa nui. Super zajímavé a chvílemi napínavé...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Aku-Aku v seznamech

v dalších seznamech2x