Akta Snowden přehled

Akta Snowden https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354718/mid_akta-snowden-DHJ-354718.png 5 27 27

Poznejte úplný příběh Edwarda Snowdena a největšího úniku informací v dějinách špionáže. Hrdina dnešní doby? Nebo naopak vlastizrádce, který má být souzen? Názory se různí. Kdo je však ve skutečnosti Edward Snowden? Jaká je jeho motivace, jak se odvíjel celý příběh vynesení přísně tajných informací, které otřásly nejen občanskou veřejností, ale i politickou scénou? Odpovědi na tyto, ale i další otázky naleznete v knize renomovaného novináře Luka Hardinga, jenž stvořil fakty nabitou publikaci, která se čte jako napínavý špionážní román.... celý text

Literatura faktu Politologie, mezinárodní vztahy
Vydáno: ekniha , CPress

The Snowden Files , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Akta Snowden. Přihlašte se a napište ho.

NarcisSamec
16.08.2021 5 z 5

Tahle kniha nemá chybu. Ale někdy si říkám, až kam zašli někteří lidé s mučením terroristů. Ošklivá pravda, která vyšla na světlo.

DeepSea21
23.05.2021 5 z 5

Skvělá, čtivá kniha, popisující Snowdenův život před i poté co zveřejnil tajné dokumenty o sledování NSA.
Charakter.

PietroGrencik
27.03.2021 5 z 5

Orwellowo 1984 sa stalo skutočnosťou, ajkeď nikto si to nepripúšťal.
Neuveriteľný ale skutočný príbeh muža ktorý sa postavil proti Veľkému Bratovi - USA.
Mám z toho husiu kožu.

Teším sa aj na jeho autobiografiu, ktorá vyšla pomerne neskoro od samotného Aktu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Akta Snowden v seznamech

v Právě čtených3x