Ako prekonať klamstvá o chudnutí přehled

Ako prekonať klamstvá o chudnutí
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412380/bmid_ako-prekonat-klamstva-o-chudnuti-19G-412380.jpg 5 26 26

Túžite schudnúť, a nedarí sa vám? Znova a znova skúšate „zaručené“ diéty, ale výsledný efekt sa nedostavuje? Kniha úspešnej nemeckej odborníčky na výživu vám poskytne dostatočnú motiváciu, optimizmus, chuť a vieru, že úspešne zvládnete doteraz márny boj so svojimi kilogramami. Dr. Nadja Hermann totiž vie, o čom hovorí. Sama prešla všetkými nezdarmi a úskaliami diét, až sa jej napokon podarilo schudnúť z morbídnej hmotnosti 150 kg na súčasných 65 kg. Kniha Ako prekonať klamstvá o chudnutí je vzrušujúcim čítaním, ktoré vám v mnohých smeroch otvorí oči. Autorka v takmer sedemdesiatich, pútavo písaných kapitolách spochybňuje mýty o výžive a svoje tvrdenia opiera o množstvo najnovších odborných výskumov z oblasti dietetiky. V knihe sa dozviete: - prečo 90 % všetkých diét zlyhá - prečo nechudnete, hoci robíte všetko správne - či sú diéty škodlivejšie ako nadváha - či je príčinou obezity pomalý metabolizmus - ako je to s ubúdaním svalovej hmoty - ako nadváha súvisí s chorobami - či priberiete, ak prestanete fajčiť - či sú diétne potraviny len mýtus - či používať náhradné sladidlá - ktoré pravidlá treba dodržiavať, ak chceme naozaj schudnúť Skoncujte so všetkými mýtmi a polopravdami, ktoré vám bránia úspešne schudnúť! S pomocou tejto knihy si uvedomíte, že všetky výhovorky sú zbytočné, a sústredene sa zameriate na jediný účinný spôsob, ktorý vám pomôže dopracovať sa k vysnívanej postave.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Zdraví
Vydáno: , Noxi

Fettlogik überwinden , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ako prekonať klamstvá o chudnutí. Přihlašte se a napište ho.

kleozpatra
23.08.2022 5 z 5

Velmi komplexní kniha o hubnutí z pera autorky, co prošla 80kg hubnoucí zkušeností a nic nepřikrášluje. Podává si nejen kilogramy, ale též hloupé mýty. V civilu psycholožka se zamýšlí i nad společenskou proměnou, kdy dříve by morbidně obézní dívka koketovala s myšlenkou skočit z mostu a dnes se vyfotí hrdě na sociální síť a vynadá předem všem, kterým se její „sexy křivky“ nelíbí. Ke zhubnutí jí prý gratulovalo víc lidí než k doktorátu, přitom zatočit s kily je tak snadné. Nejlepší kniha, co jsem na toto téma četla.

egc22377
25.09.2021 5 z 5

-15 kg od ledna....

sara5144
23.01.2021 5 z 5

Skvělá kniha, vlastně vypráví životní příběh jedné tlusté holky, které se to podařilo. A podařilo se jí to proto, protože na tom tvrdě pracovala, všechno si o tom nastudovala a potom jela podle svého plánu...a podařilo se jí shodit ze 150 na 60 kg. Přečtěte si to a udělejte to stejně, ale nikdo tu netvrdí, že to bude snadné. Je opravdu krásné, že někdo svěří svoje tajemství veřejnosti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ako prekonať klamstvá o chudnutí v seznamech

hubnutí

Autorovy knížky