Adventinky II: Popelka naruby / Gradyovy děti / Chtělo by to zázrak přehled

Adventinky II: Popelka naruby / Gradyovy děti / Chtělo by to zázrak
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172091/bmid_adventinky-ii-XVK-172091.JPG 4 13 13

Kniha obsahuje 3 romantické vánoční příběhy: Popelka naruby - Susan Wiggsová Madeleine Langstonová je majitelka a nakladatelka zpravodajské redakce, ve které pracuje Jack Riley. I přes vzájemné neshody je to k sobě přitahuje, stačí jedna noc a vše vypluje napovrch... Gradyovy děti - Bobby Hutchinsonová Kovboj Grady Hughes vlastní ranč, kde žije se svými třemi dětmi a otcem. Kvůli nerozvážnému činu, jenž zahrnuje vlak a pistoli, mu soudce nařídí konzultaci se sociální kurátorku Fionu Bennetovou. Cestou ke Gradymu ji zastihne blizard a uvězní ji s rodinou na ranči, takže nyní na sebe mají spoustu času... Chtělo by to zázrak - Karen Youngová Nathan McAllister byl v případě neštěstí ustanoven opatrovníkem synovce a neteře. Jejich rodiče si přáli aby je vychovával s manželkou Emily. V době kdy k leteckému neštěstí dojde už spolu nežijí. Nathan je rozhodnutý vychovávat děti sám, oni však mají jiný názor...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin
Originální název:

Merry Christmas, Baby! , 1996


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Adventinky II: Popelka naruby / Gradyovy děti / Chtělo by to zázrak. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (3)

Kudík
12.05.2024 4 z 5

Kdy jindy číst vánoční příběhy než bezmála na přelomu jara a léta. :) Opravdu se jedná o 3 celkem kratší povídky, kde na nic zásadního není dostatek prostoru a stránek.

Popelka naruby:
Madeleine Langstonová si na večírku sundala kontaktní čočky, z tohoto důvodu je relativně možné, že "Popeláka" v podobě Jacka/Johna nepoznala v civilu jinak, než podle jeho ztracené boty.
Gradyovy děti:
Vdovec Grady Hughes, který žije na svém rodinném ranči se svým otcem Calebem a dětmi, udělá jistý přečin, za který jej soudce Saul "potrestá" dozorem a zprávou od sociální kurátorky Fiony Bennetové. Jak takový trest může dopadnout, když máte tak úžasného otce a děti je jasné.
Chtělo by to zázrak:
Nathan McAllister umanutě trval na tom, že není vhodný adept na otce. Nenaslouchal své ženě Emily a ta jej následně po letech manželství opustila. Jak se pletl zjistil bezmála ihned, ale v praxi si to ověřil poté, co se tragédie a byl ustanoven opatrovníkem neteře Jess a synovce Jamieho. Děti, vánoce a anděl Isabella dokáží zázraky.

dominika9982
24.12.2018 3 z 5

Příjemné vánoční čtení


Jája92
27.01.2018 5 z 5

Skvěle napsané, obzvlášť mám ráda vánoční příběhy a v těchto jsem se ráda začetla.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Adventinky II: Popelka naruby / Gradyovy děti / Chtělo by to zázrak v seznamech

v Přečtených21x
ve Čtenářské výzvě2x
v Knihotéce41x
v Chystám se číst2x
v Chci si koupit1x