100 aktivit Montessori: Objevujeme svět přehled

100 aktivit Montessori: Objevujeme svět https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352458/mid_100-montessori-aktivit-objevujeme-s-d08-352458.png 4 7 7

Aktivity pro děti od 3 do 6 let postavené na principech Montessori, které pomáhají dětem objevovat a pozorovat svět. Tato kniha nabízí 100 aktivit, vycházejících z principů pedagogiky Montessori a určených dětem od 3 do 6 let, které jim pomáhají objevovat a pozorovat svět a usměrňují jejich vlastní poznávání a uspokojování jejich nekonečné zvídavosti. Přizpůsobujte je situaci, řiďte se tím, na co má dítě samo chuť - povede vás. Bez ohledu na to, zda žijete ve městě, na venkově nebo jinde, je důležité zajistit, aby měla příroda a živý svět v našem životě své místo. Objevujte svět společně se svými dětmi!... celý text

Psychologie a pedagogika Rodina Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno: , Svojtka & Co

100 activités Montessori pour découvrir le monde , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 100 aktivit Montessori: Objevujeme svět. Přihlašte se a napište ho.

Bustedka
25.11.2021 4 z 5

Mně se Monte přístup moc líbí a tahle kniha mě přesvedčila. Aktivity jsou pěkné, srozumitelně popsané. Jen to jsou aktivity, které jsou spíše pro klidné a zvídavé děti. Pokud máte doma třeba divoženku jako já, tak máte smůlu.

M-arta
16.06.2018 5 z 5

Přehledně členěný souhrn takových těch klasických dětských "Monte" - aktivit s promyšleným konceptem.

bibi.r
07.06.2018 3 z 5

Bezva knížka s nápady, co s dětmi dělat.
Celkově bych však řekla, že se hodí spíše pro pedagogy nebo pro rodiče, kteří se věnují domácímu vzdělávání.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 100 aktivit Montessori: Objevujeme svět v seznamech

v dalších seznamech1x