Strážce ztracených měst

knižní série

Přidat do oblíbených

"Strážce ztracených měst" je fascinující knižní série od americké autorky Shannon Messenger, která si získala srdce čtenářů po celém světě. Hlavní postavou je Sophie Foster, dívka se schopností slyšet myšlenky ostatních, která je vtáhnutá do světa Strážců – tajné organizace působící v nadpřirozeném světě.

První kniha série se jmenuje právě "Strážce ztracených měst" a zavede vás do světa plného dobrodružství, tajemství a neuvěřitelných schopností. Sophie objeví, že sama má mimořádné schopnosti a je klíčem ke zničení rostoucí hrozby, která hrozí zničit oba světy.

Série "Strážce ztracených měst" se vyznačuje napínavým vyprávěním, skvěle propracovanými postavami a světem, který vás pohltí od prvních stránek. Shannon Messenger si získala čtenáře svým schopným psaním a schopností vykreslit složité vztahy mezi postavami.

Pro ty, kteří milují fantasy literaturu plnou dobrodružství a nadpřirozených bytostí, je série "Strážce ztracených měst" skvělou volbou. Ponořte se do fascinujícího světa Strážců a nechte se unést dobrodružstvím po boku Sophie a jejích přátel.

Pokud máte rádi knihy plné akce, tajemství a dobrodružství, rozhodně neváhejte a začněte číst sérii "Strážce ztracených měst" hned dnes. Shannon Messenger vás zaručeně nezklame a vy se nebudete moci dočkat, co se stane v další kapitole této úžasné série.