Selekce

knižní série

Přidat do oblíbených

Kiera Cass je autorkou úspěšné knižní série nazvané "Selekce". Tato série se skládá z několika knih, z nichž první díl nese název "Selekce". Kniha "Selekce" je zasazena do světa postapokalyptické Ameriky, kde hlavní hrdinka America Singerová nečekaně získá možnost vstoupit do konkurence o ruku prince Maxona a stát se tak princeznou.

Příběh "Selekce" je plný romantiky, intrik a napětí, a Kiera Cass v ní dokonale propojuje prvky fantasy a dystopie. Hlavní hrdinka America se ocitá mezi dalšími uchazečkami o prince, a to jak z nižších, tak vyšších vrstev společnosti. Vyprávění je propleteno politickými manévry, láskou a rozhodnutími, která mají zásadní vliv na osudy postav i celé země.

Autorka Kiera Cass dokáže okouzlit čtenáře svým poutavým vyprávěním a zajímavými postavami, které se vyvíjejí v průběhu celé série. "Selekce" není pouze další romantický příběh, ale obsahuje také hlubší sdělení o hierarchii, boji o moc a osobních obětech.

Romantický příběh "Selekce" od Kiera Cass je napínavým a dojemným čtením, které vtáhne každého milovníka romantických románů i nadšence pro dystopickou literaturu. Sledování osudu America Singerové, která se musí rozhodnout mezi láskou a povinností, je dojemné a inspirativní a stojí za to se ponořit do světa "Selekce".