Roztříštěná / Roztrieštená

knižní série

Přidat do oblíbených

Série "Roztříštěná" od autorky Tahereh Mafi je neuvěřitelně napínavá a zároveň emocionálně pohnutá sága, která zaujme každého milovníka YA literatury. Hlavní hrdinka Juliette trpí prokletím - dotekem, který jí umožňuje zranit nebo zabít kohokoliv, koho se dotkne. Toto prokletí ji však neodradí od boje za spravedlnost a svobodu v dystopickém světě.

První díl série "Jsem roztříštěná" nás zavede do světa, kde je Juliette uvězněna kvůli své smrtící schopnosti. Když se však do vězení přistěhuje mladík jménem Adam, začne se děj rozvíjet ve zcela nečekaném směru. Společně se rozhodnou bojovat proti represivní vládě a postavit se proti nelidským praktikám.

Další díly série rozvíjejí příběh ještě dál a čtenáři se mohou těšit na neuvěřitelné zvraty, dramatické momenty a romantické linie. Tahereh Mafi mistrně stmeluje prvky sci-fi, dystopie a romantiky do nezapomenutelného mixu, který zanechává dojem.

Série "Roztříštěná" není jen o boji proti zlu, ale také o nalezení identity, síly v sobě samém a lásce jako nejsilnější síle. Roztříštěná je série, která vás nepustí až do poslední stránky posledního dílu a zanechá v srdci stopu ještě dlouho poté, co ji dočtete. Tahereh Mafi si získala miliony čtenářů po celém světě a série "Roztříštěná" je jedním z důvodů, proč. Připravte se na dobrodružství, které vám změní pohled na svět!