Milan Baroš: Opravdová legenda podobné

Tato kniha je věnována člověku, který během své profesionální fotbalové kariéry dokázal překročit status fotbalisty a stal se výraznou osobností i mimo fotbalový svět. Prosadil se v Anglii, po Euru 2004 doslova pobláznil celé Česko a během tureckého angažmá si podmanil patnáctimilionový Istanbul. Svým způsobem života a stylem hry byl širokou veřejností milován nebo nenáviděn. Ve fotbale i v osobním životě byl vždy přímočarý. Pro výsledek a úspěch svého týmu se maximálně obětoval. Dokonce se na hřišti během devadesáti minut dokázal pohádat naprosto s kýmkoliv, jen aby jeho tým vyhrál. Jeho touha po vítězství neměla téměř žádnou hranici. Je to člověk s velkým srdcem na pravém místě, který se ale svou upřímností k ostatním ne vždy a všem zavděčil. Nejen kvůli těmto vlastnostem si jej bývalí spoluhráči a lidé z jeho blízkého okolí váží…... celý text

Podobné knihy (2)

Milan Baroš Milan Baroš Petr Svěcený

Ve spolupráci s Petrem Svěceným provází Milan Baroš čtenáře svým životem od počátků své fotbalové kariéry až po slavné vítězství s Liverpoolem v Lize mistrů a dalším angažmá v Premier League. Nechybí kapitoly, které se v... více

Milan Baroš: ostravský král Milan Baroš: ostravský král Roman Smutný

Kniha Milan Baroš: Ostravský král popisuje neskutečnou cestu malého kluka z valašské vísky Vigantice až na Atatürkův olympijský stadion v tureckém Istanbulu, kde se stal vítězem jubilejního 50. ročníku Ligy mistrů v dres... více