Žhavá erotická romance od autorky bestselleru Černé lži…

novinky

PR článek,
Žhavá erotická romance od autorky bestselleru Černé lži…

Ve Smlouvě na lásku se Alessandra Torre vrací k českým čtenářům s příběhem, který umí vyprávět nejlépe. Ona a on, elektrizující jiskření, žhavý sex a temné tajemství. Kdo četl autorčiny Černé lži, ví, o čem je řeč, kdo nečetl, může se seznámit třeba s Candace a Nathanem.

Nathan Dumont je bohatý sexy fešák, který na potkání láme srdce. Candace Tapersová je tanečnice v nočním baru, které hrozí, že ji zavalí hora nezaplacených účtů. Jak už to tak v podobných příbězích bývá, tyhle dva rozdílné světy se jednoho dne protnou.

On potřebuje ji. Ona potřebuje jeho. Každý má své vlastní důvody. Své vlastní touhy. Své vlastní tajemství. A když podepíšou manželskou smlouvu, začnou žít dvěma životy. Jeden patří očím veřejnosti, druhý se odehrává za zavřenými dveřmi Nathanova sídla.

A Candace se začne ptát: Kde je Nathanova snoubenka, která před lety zmizela? Jaké cíle skutečně sleduje její pohádkový manžel? A jakou roli v nich hraje ona sama? Jde o pouhý chladný kalkul, o tělesnou vášeň, nebo skutečně uzavřela „smlouvu na lásku“?

Varování: Tato kniha obsahuje vzrušující erotické scény, voyerismus, dominantního alfa samce a příběh, od něhož se nedokážete odtrhnout!

Žhavou erotickou romanci Smlouva na lásku si můžete pořídit se slevou 30 % v e-shopu nakladatelství Mystery Press: https://mysterypress.cz/smlouva-na-lasku/.


Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

ON POTŘEBUJE MĚ. JÁ POTŘEBUJU JEHO. OPRAVDU JSME UZAVŘELI SMLOUVU NA LÁSKU? Nathana Dumonta zná v Nashvillu každý. Tak už to chodí, když s půlkou města obchodujete a s druhou spíte. Před čtyřmi lety navíc přišel o snoubenku, kt... více


Ghostwriter Ghostwriter Alessandra Torre

MOJE POSLEDNÍ KNIHA BUDE MOU ZPOVĚDÍ… Lhala jsem. Policii, přátelům i rodině jsem kdysi vyprávěla příběh, vylhaný od začátku až do konce. A víte co? Všichni mi uvěřili. Ale není se čemu divit. Vyprávění příběhů mě přece pro... více


Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

NE VŠECHNY PROTIKLADY BY SE MĚLY PŘITAHOVAT… Cole Masten je herec, kterého opustila jeho superslavná manželka. Dokonalý hollywoodský manžel se tak stává nejžádanějším hollywoodským nezadaným mužem. Jde z jedné party a jedné pos... víceČerné lži Černé lži Alessandra Torre

Layana Fairmontová vyrostla obklopená luxusem. Životním stylem svých rodičů sice odjakživa pohrdá, bohužel je ale na nejlepší cestě propadnout se do stejného snobského stereotypu. Dokud nepotká Branta, jenž obrátí její svět vzhůru... více

Přejít na komentáře