Vyhlídka na věčnost Jiřího Kulhánka

novinky

/ paulhunter
Vyhlídka na věčnost Jiřího Kulhánka

Nakladatelství Crew připravuje pro fanoušky nejznámějšího českého autora sci-fi a fantastiky Jiřího Kulhánka (1967) netrpělivě očekávaný román Vyhlídka na věčnost. Dílo, které je precizní analýzou těžkého lidského osudu, je zároveň i upozorněním před strhující mocí medií a informačních technologií, které se na člověka hrnou z každé strany, okrádají ho o jeho vnitřní svobodu a odvádějí ho od jeho vlastní přirozené podstaty.

Žijí mezi námi – známe je z televize, z rozhlasu i z novin – mluvčí. Ovšem pouze jeden z nich je pan Mluvčí, ale na toho v hromadných sdělovacích prostředcích nenarazíme. Pan Mluvčí totiž příliš nemluví, pan Mluvčí pouze vyřizuje vzkazy, a když s tím začne, slunce skryje tvář a pohřební služby přecházejí na dvojsměnný provoz.
Trojsměnný.


Jiří Kulhánek je mezi fanoušky už poměrně proslulý tím, že nerad vystupuje na veřejnosti, rozhovory dává jen zřídka a odpovídá stručně, stejně tak dlouhou dobou, kterou věnuje pročítání, korekturám a úpravám svých děl. Termín Vyhlídky na věcnost byl již proto několikrát přesunut, ale podle nakladatelství Crew by měla vyjít letos v polovině září jako brožovaná bez přebalu v rozsahu 550 stran.

Zdroj: crew.cz, librarius.cz, wikipedia.org (Jiří Kulhánek)


Přejít na komentáře (3)