Veselé Vánoce

novinky

24.12.2010 / Rockwood
Veselé Vánoce

Toto letí, ani jsme nemrkli a máme tu další Vánoce. Skoro až neuvěřitelné. Je jasné, že taková příležitost nezůstane u nikoho zanedbána (alespoň u většiny ne) a myslíme si, že Vánoce bychom měli slavit i zde na stránkách věnované knihám. Obzvlášť zde, protože taková událost přímo volá po tom, abychom Ježíškovi napsali svá přání, mimo jiných především nějaké v knižní podobě.

Vánoce jsou svátky klidu a míru a v neposlední řadě svátky snů a přání, i když se nemusí mermomocí splnit. My Vám přejeme, aby se ty vaše sny splnily. Když už ne všechny, tak aspoň většina a především ty nejdůležitější. I ta přání, která mají dostatečný počet stránek a skvělou příběhovou náplň na to, aby vaše choutky jásaly radostí a nejen choutky, ale i vy samotní.

Kromě splněných snů Vám přejeme hodně lásky i štěstíčka, bez toho všeho lze jen těžko žít. A mimo Štědrého večera samotného se všichni zajisté těšíme i na svátky Vánoční, na nezbytnou pohodu. Přejeme, abyste si je užili, jak jen nejlíp umíte.

Krásné prožití Vánoc Vám přeje DatabazeKnih.cz

Komentáře (5)

Infary
24.12.2010

Databáze bude mít určitě dlouhý život!
Jinak jsem byla zřejmě hodná, protože mi Ježíšek nadělil všech osm knížek, které jsem si přála. A to hlavně Veronika se rozhodla zemřít od Coelha a Milénium v dárkovém balení od Larssona =)
Plus táta dostal Hypnotizéra od Keplera, což si taky bezpochyby přečtu.
Tož co víc si přát. Šťastné, veselé a pročtené Vánoční svátky!

paulhunter
24.12.2010

Teď je tu 39 563 knih v knihotékách. Tak uvidíme, jak se to projeví :-)

Rockwood
24.12.2010

Ano ano, to také :)

paulhunter
24.12.2010

a hlavně dlouhý život Databázi, která nedávno oslavila 2. rok :-) !

Rockwood
24.12.2010

Zda-li pak jste byli hodní a zda-li pak v tom případě byl Ježíšek štědrý? :) Můžete se o své splněné sny podělit zde, pokud něco dostanete :)