Vánoce v Paříži

novinky

PR článek,
Vánoce v Paříži

Paříž je vždycky dobrý nápad, řekla kdysi slavná herečka Audrey Hepburnová. Už proto, že se Paříži říká město lásky. Tak kam jinam zamířit, když vám láska chybí?

Vánoční romány se pro nakladatelství Baronet stávají klasikou. Letos přinášíme příběh od autorky Mandy Baggot, jejíž romantické komedie získaly britská i mezinárodní ocenění. České čtenářky si ji jistě zamilují pro její schopnost splétat děj plný živých postav, zajímavých zápletek a v neposlední řadě i britského humoru.

Ava a Debs se vydají do Paříže právě o Vánocích. Začalo sněžit, Eiffelovka zlatě září a o vánoční atmosféru ve městě lásky není nouze. Když Ava potká záhadného fotografa Juliena, skoro zapomene na předchozí zklamání. Ale prsty si už jednou spálila, a tak je hodně opatrná. A jako by její expřítel vytušil, že se objevil Avin nový nápadník, začne ji bombardovat smskami. Julien to ovšem nebude mít s Avou jednoduché, obzvlášť poté, co vyjde najevo jeho tajemství…

Vánoce v Paříži je dojemný, vtipný a láskyplný příběh pro správnou vánoční atmosféru. Tip na dárek, kterým své blízké rozhodně nezklamete.

Zakoupit se slevou 25 % lze v e-shopu nakladatelství Baronet: https://baronet.cz/vanoce-v-parizi


Vánoce v Paříži Vánoce v Paříži Mandy Baggot

Paříž je vždycky dobrý nápad, řekla kdysi slavná herečka Audrey Hepburnová. Už proto, že Paříži se říká město lásky. Tak kam jinam zamířit, když vám láska chybí? Ava s nejlepší kamarádkou Debs se tam vydají právě o Vánocích. Zr... více

Přejít na komentáře