V drsném světě modelingu si smrt pečlivě vybírá…

novinky

PR článek,
V drsném světě modelingu si smrt pečlivě vybírá…

Pokud si myslíte, že je svět modelingu zářivým a dokonalým místem pro život a přitom vás minul bestseller Volání Kukačky, který pod pseudonymem Robert Galbraith napsala J. K. Rowlingová, pak si rozhodně přečtěte strhující krimi thriller Tváře noci od Corrie Jacksonové.

Hlavní hrdinku románu, kdysi špičkovou novinářku Sophii Kentovou, přivede smrt jejího bratra takřka až na samotné dno. Pak ale dostane druhou šanci coby reportérka krimi rubriky deníku London Herald, díky čemuž se seznámí s ruskou modelkou Natalijí.

Když je následně dívka těsně před zahájením londýnského Týdne módy brutálně zavražděna, rozhodne se Sophie vypátrat jejího vraha a přitom objeví odvrácenou tvář modelingu, kterou ovládají drogy, prostituce, vydírání a ničivá tajemství.

Americká spisovatelka Corrie Jacksonová vytvořila silnou, přesto zranitelnou hrdinku, a napsala brilantní krimi thriller, temný, znepokojivý, patřičně napínavý a přitom naprosto realistický. A nakladatelství Mystery Press už chystá druhý případ Sophie Kentové nazvaný Dokonalá oběť.

Vynikající krimi thriller Tváře noci si můžete pořídit až do 18. 3. 2018 s luxusní slevou 30 % v e-shopu nakladatelství Mystery Presshttp://mysterypress.cz/tvare-noci/.


Tváře noci Tváře noci Corrie Jackson

Sophii Kentové se díky píli a houževnatosti podařilo vypracovat mezi elitu novinářské branže. Avšak v den, kdy zemřel její mladší bratr, se Sophiin soukromý i profesní život rozpadl na kusy. Zatímco se snaží přežít další den, r... více

Přejít na komentáře (5)