V drsném světě modelingu si smrt pečlivě vybírá…

V drsném světě modelingu si smrt pečlivě vybírá…

Pokud si myslíte, že je svět modelingu zářivým a dokonalým místem pro život a přitom vás minul bestseller Volání Kukačky, který pod pseudonymem Robert Galbraith napsala J. K. Rowlingová, pak si rozhodně přečtěte strhující krimi thriller Tváře noci od Corrie Jacksonové.

Hlavní hrdinku románu, kdysi špičkovou novinářku Sophii Kentovou, přivede smrt jejího bratra takřka až na samotné dno. Pak ale dostane druhou šanci coby reportérka krimi rubriky deníku London Herald, díky čemuž se seznámí s ruskou modelkou Natalijí.

Když je následně dívka těsně před zahájením londýnského Týdne módy brutálně zavražděna, rozhodne se Sophie vypátrat jejího vraha a přitom objeví odvrácenou tvář modelingu, kterou ovládají drogy, prostituce, vydírání a ničivá tajemství.

Americká spisovatelka Corrie Jacksonová vytvořila silnou, přesto zranitelnou hrdinku, a napsala brilantní krimi thriller, temný, znepokojivý, patřičně napínavý a přitom naprosto realistický. A nakladatelství Mystery Press už chystá druhý případ Sophie Kentové nazvaný Dokonalá oběť.

Vynikající krimi thriller Tváře noci si můžete pořídit až do 18. 3. 2018 s luxusní slevou 30 % v e-shopu nakladatelství Mystery Presshttp://mysterypress.cz/tvare-noci/.Tváře nociTváře nociC. Jackson

Sophii Kentové se díky píli a houževnatosti podařilo vypracovat mezi elitu novinářské branže. Avšak v den, kdy zemřel její mladší bratr, se Sophiin soukromý i profesní život rozpadl na kusy. Zatímco se snaží přežít další den, rozhodne se...více


12. března, PR článek

Komentáře (5)

bosorka1044
13. března

"Tváře noci" už jsou doma a začátek vypadá velice slibně! :-)

booksbitch
12. března

Jasně, rozumíme! :-) Další bomba by byla víc než fajn! :-)

encyklopedie
12. března

booksbitch...nepřirovnávám to ke špinavým kšeftům, co by tématem... myslel jsem spíš na "bombu".... jestli si ted rozumíme

booksbitch
12. března

Další "Špinavý kšefty..." to nejsou, spíš bych to přirovnala ke knihám Tima Weavera. :-)

encyklopedie
12. března

...nějak tuším, že by kluci z Mystery Press našli další "špinavý kšefty" . Tohle jsem neměl možnost číst v originále dopředu, takže budu tápat ....ale BERU!