Tip pro všechny milovníky fantasy: Tvůrce osudu

novinky

PR článek, 30.09.2019
Tip pro všechny milovníky fantasy: Tvůrce osudu

V září vstoupila do knihkupectví fantasy novinka Tvůrce osudu nově vzniklého nakladatelství KNIHY FENIX. Kniha je jedinečným čtením pro všechny milovníky temné fantastiky a psychologických příběhů plných napětí, zrady a skrytých tajemství.

Máte rádi skvěle napsané fantasy plné drásavých tajemství, posedlosti, bezpomoci, ale i nečekaných zvratů a naděje na nové a snad i lepší zítřky? Chtěli byste se dozvědět, zdali je možné vzít osud do vlastních rukou, i když máte pocit, že proti němu nelze bojovat? A jaké může být mít jako jediný na světě schopnost nahlédnout lidem do myslí?

Přečtěte si Tvůrce osudu, fantasy román talentované české autorky Alice Shy, a zjistěte odpovědi na tyto otázky. Čelte společně s hlavním hrdinou, chlapcem, který je nadaný uměním odhalit skrytá zákoutí lidských myslí, neznámému cizinci, jenž ho jednoho dne navštíví. Vyhoví chlapec šílené žádosti neznámého, nebo se se svým děsivým pronásledovatelem pustí do křížku? Poodkryjte závoj tajemství, který obestírá hlavního hrdinu, a zjistěte, co doopravdy ukrývají jeho vzpomínky. Ponořte se do příběhu nabitého fantazií. Zaručujeme vám, že knihu Tvůrce osudu neodložíte, dokud ji nepřečtete až do poslední stránky.

Pokud jste fanoušek kvalitní fantasy, Tvůrce osudu by rozhodně neměl chybět ve vaší knihovně. Neudělejte tedy osudovou chybu a nenechte si tuto skvělou knihu ujít. Tvůrce osudu je k dostání ve všech dobrých knihkupectvích nebo na webových stránkách nakladatelství www.knihyfenix.cz, kde si knihu můžete pořídit za akční cenu.

Více informací o novém českém fantasy Tvůrce osudu na webových stránkách autorky www.aliceshy.cz a na stránkách nakladatelství KNIHY FENIX.Tvůrce osuduTvůrce osuduA. Shy (pseudonym)

Fantasy román Tvůrce osudu sleduje osud hlavního hrdiny – chlapce, který je nadaný nadpřirozenou schopností číst lidem myšlenky. Tato schopnost chlapci způsobuje těžkosti v běžných situacích. Kvůli svému talentu se nemůže jen tak vydat mezi...více

Komentáře (7)

Lavahero
03.10.2019

off topic: Vážení, vyprošuji si, že bych cokoliv hodnotil na nějaký popud autorky, nicméně přít se s vámi nehodlám. Je pravdou, že jsem si profil zde založil nově, ale to ještě snad nemusí nutně znamenat, že mám cokoliv dočinění s autorkou. Každý si ten profil někdy snad musel založit a následně začít něco hodnotit nebo snad ne? Že jsem začal zrovna s touto knihou má jednoduchý důvod, je to poslední kniha, kterou jsem dočetl. Pokud s tím máte někdo problém, je to čistě vaše věc.:)

Eslem
03.10.2019

Ten postřeh se zbrusu novými profily a 5* hodnoceními určitě není off topic, ale celkem běžná praxe, obzvlášť v případě knih, které smrdí samonákladovkou (byť třeba propranou přes pofidérní nakladatelství) a do povědomí běžného čtenáře by se vůbec neměly dostat. Každopádně, ať už jde o samotnou autorku nebo kamarády, většina z nás takovým průhledným marketingem asi rychle prohlédne, a kdo ne, ať si klidně počte :-)

Nikola131
02.10.2019

Off topic: autoři hodnotící si své vlastní knihy ve mně vždy zasejí pochybnost o samotném díle. (viz. Lavahero a Nakawa, která tvrdí, že si knihu teda jako bude shánět, ale magicky ihned hodnotí 5 hvězdami.). Ve vší úctě, naťukat si ke své knize hvězdy z různých účtů, by mi jako potencionální autorce radost neudělalo.... :(

JulianaH.
02.10.2019

Souhlasím s Eslem. Anotace je napsaná opravdu školácky. Jestli takhle vypadá zbytek knihy, potěš pánbůh.
Mimochodem tyhle anglomaniakální Češky, kterým pro tvorbu pseudonymu není dost dobrý mateřský jazyk, mi hrozně připomínají němčící frajle před národním obrozením.

Lavahero
01.10.2019

Ja jsem knihu dnes dočetl a musím říct, ze se mi fakt líbila. Jsem zvědavý na dalsi díl.

Nakawa
30.09.2019

To vypadá hodně zajímavě! Určitě si knížku zkusím sehnat :)

Eslem
30.09.2019

Už podle kostrbaté anotace je jasné, že se o žádnou kvalitní fantasy jednat nebude. Ze všech nově vycházejících titulů (namátkou třeba Boží hrob nebo Organická oprátka) vyhmátnout a propagovat zrovna dílko v lepším případě zcela průměrné začínající autorky DK neslouží příliš ke cti, podobně jako v případě Prosecca do žíly.