Tip pro všechny milovníky fantasy: Tvůrce osudu

novinky

PR článek,
Tip pro všechny milovníky fantasy: Tvůrce osudu

V září vstoupila do knihkupectví fantasy novinka Tvůrce osudu nově vzniklého nakladatelství KNIHY FENIX. Kniha je jedinečným čtením pro všechny milovníky temné fantastiky a psychologických příběhů plných napětí, zrady a skrytých tajemství.

Máte rádi skvěle napsané fantasy plné drásavých tajemství, posedlosti, bezpomoci, ale i nečekaných zvratů a naděje na nové a snad i lepší zítřky? Chtěli byste se dozvědět, zdali je možné vzít osud do vlastních rukou, i když máte pocit, že proti němu nelze bojovat? A jaké může být mít jako jediný na světě schopnost nahlédnout lidem do myslí?

Přečtěte si Tvůrce osudu, fantasy román talentované české autorky Alice Shy, a zjistěte odpovědi na tyto otázky. Čelte společně s hlavním hrdinou, chlapcem, který je nadaný uměním odhalit skrytá zákoutí lidských myslí, neznámému cizinci, jenž ho jednoho dne navštíví. Vyhoví chlapec šílené žádosti neznámého, nebo se se svým děsivým pronásledovatelem pustí do křížku? Poodkryjte závoj tajemství, který obestírá hlavního hrdinu, a zjistěte, co doopravdy ukrývají jeho vzpomínky. Ponořte se do příběhu nabitého fantazií. Zaručujeme vám, že knihu Tvůrce osudu neodložíte, dokud ji nepřečtete až do poslední stránky.

Pokud jste fanoušek kvalitní fantasy, Tvůrce osudu by rozhodně neměl chybět ve vaší knihovně. Neudělejte tedy osudovou chybu a nenechte si tuto skvělou knihu ujít. Tvůrce osudu je k dostání ve všech dobrých knihkupectvích nebo na webových stránkách nakladatelství www.knihyfenix.cz, kde si knihu můžete pořídit za akční cenu.

Více informací o novém českém fantasy Tvůrce osudu na webových stránkách autorky www.aliceshy.cz a na stránkách nakladatelství KNIHY FENIX.


Tvůrce osudu Tvůrce osudu Alice Shy (p)

Fantasy román Tvůrce osudu sleduje osud hlavního hrdiny – chlapce, který je nadaný nadpřirozenou schopností číst lidem myšlenky. Tato schopnost chlapci způsobuje těžkosti v běžných situacích. Kvůli svému talentu se nemůže jen tak ... více

Přejít na komentáře (7)