Stíháte tempo českého jazyka? Zkuste tyto kvízy a vyhrajte ceny s Pilotem

novinky

PR článek,
Stíháte tempo českého jazyka? Zkuste tyto kvízy a vyhrajte ceny s Pilotem

Najdete společnou řeč s internetovou generací i zapeklitou češtinou? Zkuste to v kvízech a porovnejte své tempo se zbytkem republiky. Co kvíz, to výhry a možnost umístit se v síni slávy TOP luštitelů!

VYHRAJTE PILOT BOXY PRO MISTRY PSANÍ

Výherní PILOT boxy jsou navrženy tak, aby udělaly radost úplně celé rodině.

Najdete v nich třeba kuličková pera Pilot Acroball, která se okamžitě rozepíší, a tak stihnou vaše pracovní tempo i domácí shon. Gelové rollery Pilot G-2 v široké barevné škále doslova tančí po papíře, a tak pomohou studentům hladce a přehledně zapsat vše, co je potřeba.

Školáci a fanoušci úhledných řádků bez škrtání se zase zamilují do per Pilot Frixion, které se dají díky speciálnímu termosenzitivnímu inkoustu jednoduše vygumovat a znovu přepsat.

Pro společné chvíle jsou v boxech připravené kouzelné kreativní popisovače Pintor, které pokreslí jakýkoliv povrch. Můžete si tak vytvořit vlastní kolekci oblečení, nebo zkrášlit dětský pokoj.

Objevte všechny pomocníky z rodiny Pilot Pen a pusťte se do našich kvízů! Šance na výhru se zvyšuje s každým dokončeným kolem.


POROVNEJTE VÝSLEDKY S CELOU REPUBLIKOU

Dokončením kvízu navíc odhalíte, jak jste na tom se zapeklitostmi jazyka oproti ostatním soutěžícím. Započítá se vám totiž konečné skóre a můžete se umístit dokonce v síni slávy.

Tak co, najdeme společnou řeč? Hodně štěstí při řešení kvízů!


Přejít na komentáře (15)