Stephen King: Zhubni

novinky

21.02.2012 / paulhunter
Stephen King: Zhubni

Nakladatelství Beta připravuje pro fanoušky Stephena Kinga první české vydání titulu Thinner z roku 1984, který autor vydal pod pseudonymem Richard Bachman. Na Slovensku vyšel překlad v roce 2000 s názvem Kliatba. Beta vydá knihu pod názvem Zhubni.

Billy Haleck má všechno, co si může přát – drahý dům, hezkou rodinu a výnosné zaměstnání v advokátní kanceláři. Má však také silnou nadváhu a jeho doktor ho varuje před infarktem. Ve chvíli nepozornosti za volantem Billy přejede cikánku, jejíž starý otec nad ním vysloví podivnou kletbu: „Zhubni,“ řekne mu a pohladí ho po tváři. Jedno jediné slovo, ale za šest týdnů je Billy o čtyřicet kilo lehčí a naprosto zoufalý a vyděšený. Vsadí všechno na jednu kartu a dostává se do souboje se silami zla, které způsobují, že dál nedobrovolně hubne...

Vyjde jako pevná s přebalem v rozsahu 220 stran.

Nakladatelství chystá i dvě reedice Kingových románů, konkrétně díla Pytel Kostí a Z Buicku 8, na jejichž obálky se můžete podívat níže. Knihy vyjdou v brožované vazbě.Zdroj: ediční plán nakladatelství Beta

Komentáře (14)

klarkys
22.02.2012

JP-souhlas, ty vlasy jsou tak špatně, že to kazí celej ten obličej. A nesouhlasím s tím, že jinak je perspektiva správně, když se pořádně podíváš na ty oči, tak musíš vidět, že jsou jakoby lehce vpáčený dovnitř. No a ty vlasy tomu daly korunu.

Snow
21.02.2012

Super, těším se.
K obálkám dodám jen to, že znám horší :-)

klarkys
21.02.2012

Mně se nový obálky líbí, Bauerovy obálky jsou příšerný-třeba za soumraku--to je děs, úplně špatná perspektiva obličeje a celkově to zavání levným kýčem . Za jedny z nejlepších považuju právě ty poslední-Running man, Černočerná tma, Zhubni atd.:-) Ale taky jen můj názor:-)

paulhunter
21.02.2012

Obálka Pod kupolí mi přijde jako jedna z těch zdařilejších.

klarkys
21.02.2012

No hurá, už se nemůžu dočkat!:-)

black.susi
21.02.2012

Ále, konečně, zatím jsem viděla jenom film, takže na knížku jsem zvědavá :-)
Kdy by to tak zhruba mohlo být se ještě neví?

2