Spala čtyři roky. Teď nastal čas ji probudit. Ubodala Anna O. své přátele?

novinky

PR článek,
Spala čtyři roky. Teď nastal čas ji probudit. Ubodala Anna O. své přátele?

V životě strávíme v průměru třicet tři let spánkem. Co se ale skutečně děje s naší myslí a s naším tělem, když spíme? A jsme za to v tu chvíli vůbec zodpovědní? Co když vaše noční můry zkrátka nebyly jen ve vaší hlavě?

Mladá nadějná novinářka z dobře situované rodiny Anna Ogilvy je jednoho dne nalezena poblíž dvou
těl jejích ubodaných přátel. Žena je celá od krve, stejně jako nůž, jenž drží v ruce. Anna však od této
události spí a další čtyři roky se ji nedaří probudit. Co se doopravdy stalo? Skutečně zavraždila své přátele? K případu je nasazen doktor Benedict Prince, forenzní psycholog a odborník na poruchy spánku se specializací na zločiny spáchané během něj. Annin stav odborníci popisují jako tzv. „syndrom rezignace“. Prince se ve své metodě specializuje na jeho přerušení, což je dívčina poslední naděje na probuzení, jinak se její šance na spravedlivý soud snižují každým dnem, který ve spánku stráví.

Ben však musí v tomto ostře sledovaném případu jednat obezřetně. Nejenže čelí nenávistným útokům, ale sám má profesní tajemství a komplikovaný osobní život. V průběhu léčby navíc znejistí. Je možné, že opravdu vraždila Anna, nebo je za tím něco jiného? Jen ona zná pravdu o tom, co se té noci vlastně odehrálo. A jen Prince ví, jak se k ní dostat. Ani pro jednoho z nich to dost možná nebude výhra.

Příběh nahlížený z pohledu více postav neustále kličkuje a graduje až k napínavé hře na kočku a myš, kdy do poslední chvíle není jasné, kdo je tu kočkou a kdo myší. Strhující, znepokojivý thriller, který vás jen tak nepustí.

- Knihu můžete koupit zde


Anna O. Anna O. Matthew Blake

Průměrný člověk prospí třiatřicet let. Čeho všeho jsme během spánku schopni? A neseme za to odpovědnost? Anna Ogilvyová byla mladá nadějná novinářka z dobře situované rodiny, dokud ji jednoho dne nenašli zakrvácenou a s nožem ... více

Přejít na komentáře (1)