Soutěž o čtečku Pocketbook a 1100 zlevněných e-knih

novinky

PR článek,
Soutěž o čtečku Pocketbook a 1100 zlevněných e-knih

Březen je už roky měsícem knih a čtenářů. Protože letos řada z nás tráví čas spíš doma „za kamny,“ co kdybyste si za ně vlezli s e-knihou, kterou pohodlně získáte, aniž byste překročili práh domova? :)
S námi můžete k e-knize získat i parádní novou čtečku se spoustou čtení dle vlastního výběru. Největší e-knižní online obchod v Česku připravil soutěž o pět čteček PocketBook. Stačí pořídit si na Palmknihách v březnu něco ke čtení.

S e-knihami můžete číst z pohodlí a bezpečí domova. Palmknihy proto pro vás navíc připravily obrovskou slevovou akci: Přes 1100 e-knih se slevou až 40 %. Zapojte se!


PRAVIDLA SOUTĚŽE

- Soutěž probíhá do úterý 31. 3.

- Stačí zaplatit objednávku v hodnotě nad 300 Kč na www.palmknihy.cz a automaticky se dostáváte do slosování

- Soutěží se o pět čteček PocketBook Touch Lux 4 a deset e-knih dle vlastního výběru v každé z nich

- Každý týden bude vylosován jeden ze zákazníků, který nakoupil v předchozím týdnu. Na konci měsíce pak bude ze všech účastníků vylosován ještě výherce páté čtečky. Vyhrát můžete jen jednou, když se však nepoštěstí v prvním týdnu, pořád máte šanci. ;-)

- Výherce bude kontaktován e-mailem co nejdříve po skončení soutěžního kola


Soutěžní kola:

1. – 8. března – Výherkyně: paní Eva P.
9. – 15. března
16. – 22. března
23. – 31. března

Bonusové kolo – losujeme ze všech soutěžích, kteří nakoupili nad 300 Kč během celého března

Pokud tedy tápete, jak si doma ukrátit čas nebo čím si vynahradit zábavu, e-knihy jsou ideální volbou. Navíc na vás čeká více než 1000 e-knih se 40 % slevou, předprodeje titulů Velkého knižního čtvrtku či knihy nominované na cenu Magnesia Litera v elektronické podobě.


Přejít na komentáře (5)