Sériový vrah se vrací pro tu, která přežila...

novinky

PR článek,
Sériový vrah se vrací pro tu, která přežila...

...z ní se ale mezitím stala neohrožená agentka FBI

Nina Guerra je silná žena, agentka FBI, která se jen tak něčeho nezalekne. Když ji jednoho dne v parku přepadne neznámý násilník, stane se video jejich souboje, který natočil náhodný kolemjdoucí, okamžitě virálním hitem. Jedním z diváků je ale i někdo, kdo na Ninu ani po letech od jejich posledního setkání nezapomněl. Někdo, kdo Nině nemůže zapomenout starou křivdu.

Odhodlaný potrestat tu, která mu unikla, spáchá vrah z Nininy minulosti brutální zločin, jen aby ji zatáhl do vyšetřování. Tím ovšem jeho hra teprve začíná. A díky internetu se do ní tentokrát zapojí víc lidí než kdy dřív.

Jeho hádanky a slovní hříčky z něj možná udělaly zvrhlou hvězdu sociálních sítí – tajemného virtuálního ducha přezdívaného Šifra –, ale pro Ninu je pořád tím, kým byl kdysi: zrůdou přiživující se na utrpení slabších.
Začíná závod s časem, který sleduje celý svět.
Než se oceňovaná autorka Isabella Maldonado dala na psaní kriminálních románů, více než dvacet let sama nosila odznak a zbraň. Studovala na Národní akademii FBI v Quantiku, v policejních složkách byla první Hispánkou své jednotky, jež dosáhla hodnosti kapitána, řídila také útvar zvláštního vyšetřování a forenzních věd.

Titul Šifra, který právě vychází v češtině v nakl. Metafora, ihned po svém vydání vystřelil na vrcholky prodejních žebříčků a neunikl ani pozornosti filmových tvůrců. Práva na zfilmování napínavého příběhu s neohroženou agentkou Ninou Guerrou zakoupila společnost Netflix a hlavní role se neujme nikdo jiný než slavná herečka a zpěvačka Jennifer Lopez.

Kniha vychází 1. října v nakladatelství Metafora. Knihu koupíte na e-shopu www.grada.cz


Šifra Šifra Isabella Maldonado

V šestnácti letech se Nině Guerrerové podařilo uniknout ze smrtící pasti sériového vraha. O jedenáct let později je z ní dospělá žena, zvláštní agentka FBI, která si nenechá nic líbit – a která si poté, co internetem proletí video... více

Přejít na komentáře (2)