Šedý muž je zpět!

novinky

PR článek,
Šedý muž je zpět!

Šedý muž v Česku vyšel loni a právě loni se podle něj také v Praze natáčel film. Akční podívaná s Ryanem Goslingem v hlavní roli bude mít premiéru 22. července na Netflixu, ale pokud už knihu máte přečtenou, můžete si zkrátit čekání druhou knihou s názvem Na mušce!

Hlavním hrdinou Šedého muže je Court Gentry, bývalý agent CIA, který se po dramatickém odchodu od bývalého zaměstnavatele živí jako nájemný zabiják. A tak po něm jdou nejen bývalí nepřátelé, ale taky bývalí kolegové...

Šedý muž se bezpochyby řadí mezi nejlepší kousky ve svém žánru. Autor Mark Greaney už v minulosti napsal pár knih spolu s Tomem Clancym. Tyto knihy také patří do řad thrillerů, ale Šedý muž si získal srdce čtenářů prakticky od první stránky.

Sympatický hrdina, nepředvídatelné zvraty a neutuchající akce. A autorova novinka Na mušce vás udrží v pozoru úplně stejně!

Court Gentry se tentokrát musí postavit bývalému kolegovi, o kterém si myslel, že je mrtvý. A ukáže se, že stát proti nelítostným nepřátelům je jedna věc, ale když se proti vám postaví i staří přátelé, to je teprve výzva!

Šedý muž i Na mušce jsou knihy, které vám nedají spát, dokud ji nepřečtete. Pro milovníky napětí jsou knížky Marka Greaneyho naprostou nutností!

Koupit můžete zde


Na mušce Na mušce Mark Greaney

Před čtyřmi lety Courta Gentryho zradili jeho šéfové ze CIA. Aby unikl, musel zlikvidovat i bývalé parťáky, ale přežil. Teď se coby špičkový zabiják s přezdívkou Šedý muž živí zabíjením lidí na objednávku. Když ho však začne proná... více

Přejít na komentáře (1)