Road Trip - Sexuální výchova

novinky

PR článek,
Road Trip - Sexuální výchova

Kniha na motivy kultovního seriálu Netflixu SEX EDUCATION
Katy Birchall: ROAD TRIP - Sexuální výchova


Maevein bratr Sean se dostal do potíží a zoufale potřebuje sestřinu pomoc. Zapletl se totiž se skupinou delikventů a ti ho teď obviňují ze zločinu. K jeho smůle vypadají důkazy proti němu dost přesvědčivě, a tak Maeve nezbývá než zahrát si na detektiva... Naštěstí má po svém boku teenagerského sexuálního guru Otise, volnomyšlenkářského kamaráda Erica a za volantem svou věrnou kamarádku Aimee. Je jasné, že tihle tři ji nenechají na holičkách! Podaří se Maeve a jejím kamarádům odhalit pravdu...?
Vydejte se spolu s oblíbenými hrdiny na road trip, který má v sobě všechno, co fanoušci na seriálu Sex Education tak milují: upřímnost bez zábran, brilantní humor i citlivý a otevřený přístup k sexualitě.


Ukázka z knihy:

„Strašně prudíš.“
„Ne, jenom tě povzbuzuju. Chceš říct, kdo prudí? Moje máma. Dneska v osm ráno zahájila svůj workshop o vagínách a donutila mě vstát, abych všem uvařil čaj.“
Otis si stěžoval na svou matku, sexuální terapeutku, a Maeve si uvědomila, že se chtě nechtě směje a hned má lepší náladu. Jakmile se s ním rozloučila, vrátila se domů, sedla si a vyplnila formulář, naplněna zvláštní nadějí.
A když si teď v karavanu upravovala oční linky, přistihla se, že se při pomyšlení na čas strávený s Otisem bezmyšlenkovitě usmívá.
Jednu dobu si Maeve myslela, že je do ní Otis zakoukaný. Jako fakt zakoukaný. A ano, občas ji napadlo, že by mu mohla prozradit, jak to cítí ona. Jak se cítí s ním. Ale bylo to složité, příliš riskantní. Kdyby se něco pokazilo, kdyby to zkazila tak jako vždycky, a přišla by o Otise…
Vtip byl v tom, že to za to nestálo. Byli kamarádi. Dobří kamarádi. Takhle to fungovalo. A kdo ví, co k ní cítí teď?
Už byl někde jinde, to věděla.
Oba už byli jinde. Nebo ne?
Honem se probrala, odložila tužku na oči a začala hledat rtěnku. Zkontrolovala, jak vypadá: tmavě červený top, krátká černá sukně, síťované punčochy a černé zavazovací boty na podpatku. Bylo teplo, ale stejně popadla koženou bundu a přehodila si ji přes sebe.
Ještě jednou si prohlédla svůj odraz v zrcadle, popadla telefon a napsala Otisovi...KATY BIRCHALL je autorkou několika románů pro mládež, včetně série It Girl (první díl vyšel česky v nakladatelství Egmont v r. 2015). Společně s Aleshou Dixon je spoluautorkou sérií Lightning Girl a Star Switch a s youtuberkami Lucy a Lydií Connelovými napsala sérii Find the Girl. Je rovněž autorkou příručky How to Be a Princess: Real -Life Fairy Tales for Modern Heroines. Katy žije v Londýně se svým partnerem Benem a psem jménem Bono, kterého zachránila z útulku.


Katy Birchall: Sexuální výchova – Road trip (Na motivy seriálu SEX EDUCATION scenáristky Laurie Nunn), přeložila Mirka Palkosková, vydalo nakladatelství Yoli, 272 stran, doporučená cena 299 Kč - Koupit můžete zde


Sexuální výchova: Road trip Sexuální výchova: Road trip Katy Birchall

Na motivy kultovního seriálu Netflixu Sex Education. Maevein bratr Sean se dostal do potíží a zoufale potřebuje Maevinu pomoc. Zapletl se se skupinou delikventů a ti ho teď obviňují ze zločinu. K jeho smůle vypadají důkazy proti n... více

Přejít na komentáře (2)