Překvapí vás čeština? Otestujte to v kvízech s Pilotem a vyhrajte super ceny

novinky

PR článek,
Překvapí vás čeština? Otestujte to v kvízech s Pilotem a vyhrajte super ceny

S psacími potřebami Pilot Pen jde psaní jako po másle. Vyzkoušejte si v zábavných kvízech, jestli stejně jako zapisování stíháte bez problému i tempo mateřského jazyka! Možná odhalíte, že jste znalec moderní češtiny a stíháte její tempo, anebo ještě najdete drobné mezery. Ale i ty k češtině patří.
PILOT ACROBALL STÍHÁ VAŠE TEMPO

Projděte jednotlivé kvízy až do konce a zanechte svůj e-mail. Automaticky se tak zařadíte do soutěže o hodnotné PILOT Boxy, které jsou plné psacích potřeb pro pohodlné psaní.

Hlavním “hrdinou” boxů je kuličkové pero Pilot Acroball, které je navrženo tak, že se okamžitě rozepíše a dokonale stihne zaznamenat všechny vaše myšlenky i poznámky během denního shonu.


CHLÍŠŤÁK? PALIDROM? FLEXIT?

Najdete společnou řeč s těmito zapeklitými výrazy? Testy můžete zkusit s celou rodinou a společně odhalit i záludná slova a výrazy. Šance vyhrát obsáhlé PILOT boxy se zvyšuje s každým dokončeným kvízem nehledě na konečný výsledek.


CO KVÍZ, TO ŠANCE UDĚLAT RADOST CELÉ RODINĚ

Výherní PILOT boxy jsou navrženy tak, aby z nich měl radost každý člen rodiny a milovník kvalitního psaní. Proto v sadách kromě kuličkového pera Pilot Acroball najdete také gumovací pera Pilot Frixion, které spolehlivě poslouží školákům. Díky speciálnímu termosenzitivnímu inkoustu se totiž dají jednoduše vygumovat a přepsat, takže zápisky i písemky budou bez škrtanců.

Milovníkům pohodového a hladkého psaní zase poslouží gelový roller Pilot G-2, který v boxu najdete hned v několika barvách. Své poznámky budete mít tak vyšperkované k dokonalosti.

Prohlédněte si i další psací potřeby, které můžete v Pilot kvízech vyhrát.

Tak co? Jak jste na tom se zapeklitou češtinou vy? Hrajeme až do 22. 3. 2019, takže kromě spousty zábavy pořád stíháte i vyhrát hlavní cenu!

Hodně štěstí a pohodového psaní přeje Pilot Pen


Přejít na komentáře (2)