Před nelítostným nepřítelem se neskryjete ani ve stínu slunce…

novinky

PR článek,
Před nelítostným nepřítelem se neskryjete ani ve stínu slunce…

Píše se rok 2130, válka s Korzáry vstupuje již do druhé dekády a lidstvo stále netuší, kdo proti němu stojí. Korzáři nikdy nenavázali kontakt a nikdy neoznámili, proč lidi napadli. Po deseti letech je tenhle nelítostný protivník stejnou záhadou jako na začátku konfliktu.

Lodě, které Korzáři posílají, jsou původně lidské, unesené a přestavěné, aby se i stará obchodní loď stala smrtící zbraní. A kdykoliv se jen zdá, že se jejich plavidlo podaří zajmout, Korzáři ho raději zničí i s celou posádkou.

Válečná loď UTSS Salamis je jedním z prvních plavidel navržených přímo pro boj s Korzáry. Nyní ale jen tak tak unikne ze ztracené bitvy a skryje se ve stínu rudého obra Gamma Crucis – avšak ani tady není v bezpečí. Nepřítel je blíž, než si kdokoli myslel…

Jakub Mařík v klasické military sci-fi Ve stínu slunce nešetří mrazivou atmosférou, šokujícími zvraty a bravurně napsanými akčními scénami. Fanoušci Weberovy Honor Harringtonové, Scalziho Koloniálních válek a Campbellovy Ztracené flotily by tenhle strhující román rozhodně neměli minout!

Skvělou military sci-fi Ve stínu slunce si můžete pořídit se slevou 30 % v e-shopu nakladatelství Mystery Press: https://www.mysterypress.cz/ve-stinu-slunce/.


Ve stínu slunce Ve stínu slunce Jakub Mařík

PŘED NELÍTOSTNÝM NEPŘÍTELEM SE NESKRYJETE ANI VE STÍNU SLUNCE Když se v první polovině 22. století začnou ztrácet kosmické lodě, vypadá to, že za to mohou piráti, povstalci z kolonií nebo nezměrné hlubiny vesmíru. Když se začno... více

Přejít na komentáře (1)