Pomozte s námi dětem v azylových domech věnováním dětských knih!

novinky

/ Dan
Pomozte s námi dětem v azylových domech věnováním dětských knih!

Máte doma knížku, ze které jste vyrostli? Máte knihovnu nacpanou k prasknutí a nevíte, co se starými dětskými knihami? Co kdybyste mohli své knížky darovat méně šťastným dětem, nebo je jen tak vyměnit za jiné?

Možná už víte, že díky vám Databáze knih pravidelně každý měsíc přispívá nadaci Dobrý anděl. Nyní je tu další skvělá možnost, jak pomoci tam, kde je potřeba.

Asi každý čtenář má ve své knihovně nějakou knížku, která leží ladem. U nového majitele přitom může povzbudit lásku ke čtení, nebo pomoci dobré věci. Ve spolupráci s projektem Čtení pomáhá chceme celostátní sbírkou knížek přispět těm dětem, které v životě neměly tolik štěstí. V azylových domech pro maminky s dětmi bez domova proto pomůžeme vybudovat nové knihovny! Probudíme v nich radost z knížek a pomůžeme jim snad lépe překlenout těžkou životní situaci.

EDIT: Děkujeme, sbírka byla 17.3.2017 ukončena, díky vám proběhne i druhé kolo předání. Moc děkujeme.

Napište nám níže do komentářů, jaké knihy jste věnovali, ať víme, jak moc se nám podařilo pomoci. Děkujeme!

Zájemci v Praze a Brně se mohou ve čtvrtek 23. února zúčastnit charitativního Bazaru čtení, na kterém si děti mohou své knížky vyměnit mezi sebou. Ty, které nenajdou nového majitele, poputují do azylových domů. Akce se budou konat od 16.30 v pražské La Bohéme Café na Vinohradech a v brněnské kavárně Bukovský v Žabovřeskách. Vstupenkou na Bazar pro děti a rodiče je alespoň jedna kniha na výměnu.

Oprašte své knihy a přidejte se k nám! Za podporu moc děkujeme!
Databáze knih


Přejít na komentáře (48)