Otrávené duše – nový napínavý příběh z české kotliny

novinky

PR článek,
Otrávené duše – nový napínavý příběh z české kotliny

Krásný den všem milovníkům knih!

V knihkupectvích se právě zabydluje má prvotina Otrávené duše. A protože jsem ji nepsal pro sebe, ale zejména pro Vás, milí čtenáři, stále hledám cestičky, jak knihu dostat do všeobecného povědomí. Tajně doufám, že mi s tím pomůže tento kouzelný web, který jsem si tolik zamiloval.

Daný příběh ve mně klíčil dlouhé roky. Vzpomínal jsem na svá školní léta a všechny kamarády, kteří prošli mým životem. Některé vídám dodnes, jiné pouze v mlhavých představách. Prožili jsme mnohá dobrodružství, ale největší z nich na nás teprve čekalo. V mé knize…


Raskovice. Místo, kde čas ubíhá líným tempem poklidného maloměsta. Místo, kde byste mohli žít.

Monika Kloučková dostává příležitost učit na zdejší základní škole a společně s přítelem vyhlíží novou životní kapitolu. Šťastné chvíle však blednou pod tíhou nočních můr a podivných událostí, jejichž střípky se skládají v hrůznou mozaiku.

Městečko sužuje démonická bytost prahnoucí po krvi a utrpení. Není zvyklá prohrávat, tentokrát však narazila na důstojnou soupeřku. Dokáže ji zlákat do svých řad? Námluvy mohou začít.

Monika stojí před nelehkým úkolem. Aby se vzepřela silám, které ji touží ovládnout, bude muset probudit odvrácenou stranu svojí duše. Silnější, odhodlanější… a temnější.

Raskovice. Místo, kde zlo sílí každým dnem. Místo, kde byste mohli zemřít.


Ukázku z knihy naleznete ZDE.

Bude mi ctí, pokud nakouknete do světa, který jsem stvořil. Dal jsem do něj všechno, co mě život naučil. Psaní, to jsou střípky nás všech.

Dejte šanci začínajícímu pisálkovi, aby uloupil kousíček Vašeho srdce. Kdo ví, možná se mu to podaří.

Kniha je k dostání právě teď! Objednávat můžete buď přímo na mých webových stránkách, nebo ve vybraných knihkupectvích:
http://www.svecpetr.cz/objednavka/
https://knihy.heureka.cz/otravene-duse-petr-svec/

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat přes můj zdejší profil.
Přeji Vám spoustu skvělých knih!

Petr „Obuvník“ Švec


Otrávené duše Otrávené duše Petr Švec

Raskovice. Místo, kde čas ubíhá líným tempem poklidného maloměsta. Místo, kde byste mohli žít. Monika Kloučková dostává příležitost učit na zdejší základní škole a společně s přítelem vyhlíží novou životní kapitolu. Šťastné c... více

Přejít na komentáře