Nová knižní hra od Martinusu je tady! Vydejte se na Knižní putování

novinky

PR článek,
Nová knižní hra od Martinusu je tady! Vydejte se na Knižní putování

Přátelé, je tu březen, měsíc knihy, což v knihkupectví Martinus znamená jediné: novou luštitelskou knižní hru, ve které můžete vyhrát spoustu knih, užít si parádní zábavu a objevit tipy na nové knihy! Co na vás letos čeká?


Nevíme, jak vy, ale my se s velkou radostí vydáváme na nejrůznější cesty; ať už jsou to ty na stránkách knih, nebo ty, na které si naopak knižní příběhy musíme sbalit s sebou do batůžku. Z těch reálných pak nesmírně rádi posíláme pohlednice - a proto máme radost, že v Knižním putování právě pohlednice hrají naprosto zásadní roli.

Červenou Karkulku už nebaví procházet se pořád tím samým lesem - dokonce se už spřátelila se Zlým vlkem a společně tráví čas pečením buchet u babičky. Karkulka hluboko v srdci touží po skutečném dobrodružství a zachvátila ji knižní cestování horečka. Už několik měsíců totiž dostává záhadné pohlednice ze všech koutů knižního světa. Ačkoliv je každá pohlednice jiná, mají jednu věc společnou - žádná není podepsaná. Které knižní postavy je posílají a proč? Pomozte Karkulce rozluštit tuhle záhadu!

Každý všední den až do konce března najdete na webu Knižního putování záhadnou pohlednici a následně ještě další dvě indicie, které vám napoví, jaká knižní postava by se za nimi mohla skrývat. Dávejte dobrý pozor, i ty nejmenší detaily vám toho mohou hodně prozradit. Za každou správnou odpověď získáte poukázku v hodnotě 350 Kč na nákup v knihkupectví Martinus. Po skončení Knižního putování na začátku dubna se vylosují hned 3 šťastlivci, kteří získají právě tolik knih, kolik mají správných odpovědí!

Knižní putování

To ale není všechno - pokud si během března nakoupíte cokoliv z webu Martinusu nebo přímo v brněnském kamenném knihkupectví Martinus (nezapomeňte si v tom případě uschovat účtenku), vaše výhra bude automaticky zdvojnásobená! Zkrátka a dobře, velmi lákavá odměna v podobě desítek knih je vám skoro na dosah a to vás ještě - stejně jako každý rok - čekají specialitky v podobě soutěžních bonusů :-) V každé objednávce navíc až do konce března najdete speciální limitovanou pohlednicovou záložku, kterou můžete využít nejen do knihy, ale poslat ji nějakému dalšímu knihomolovi či knihomolce.

Na nic nečekejte a pusťte se do Knižního putování!


Přejít na komentáře (11)